Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Fighters Arena 3. Konrad Bronicki sędzią ringowym

fighters-arena-3-konrad-bronicki-sedzia-ringowym

Oficjalna infromacja organizatora: Konrad Bronicki będzie sędzią ringowym podczas gali MMA Fighters Arena 3, która odbędzie się w sobotę 29 września w hali MOSiR przy ul. ks. Skorupki 21 w Łodzi.

30-letni Bronicki (na zdjęciu w środku; z lewej Adam Okniński, z prawej Marcin Naruszczka) pochodzi z Warszawy i jest licencjonowanym sędzią MMA przy Polskim Związku Ju-Jitsu w ramach której działa Komisja Mieszanych Sztuk Walki. Bronicki jest jednym z pierwszych sędziów, który uzyskał legitymację sędziowską. Gala po raz pierwszy w Polsce odbędzie się na zasadach światowego lidera Mieszanych Sztuk Walki, czyli UFC, i wymaga szczególnych predyspozycji do tak odpowiedzialnej roli. Bronicki bez wątpienia takie cechy posiada.

Jest to jeden z najlepiej rokujących polskich arbitrów. Nie będzie przesadą stwierdzenie obserwatorów, którzy nazywają go "Polskim Johnem McCarthy'm" i porównują styl jego pracy do legendarnego amerykańskiego sędziego "Big" Johna McCarthy'ego.

Konrad, mimo młodego wieku, ma już spore doświadczenie jako zawodnik, który skutecznie walczył na imprezach ALMMA oraz toczył profesjonalne walki.

Właśnie stąd wzięły się jego wiedza, pewność siebie i prawidłowość podejmowanych decyzji. Swoje zawodowe podejście pokazał m.in. na galach Profesjonalnej Ligi MMA, które sędziuje od początku istnienia, czy na innych imprezach.

FA 3 to będzie największe wyzwanie w dotychczasowej karierze tego sędziego i zawodnicy mogą liczyć na jego profesjonalizm w oktagonalnej klatce, w której toczyć się będą pojedynki na Fighters Arena.

Wszystkich, którzy chcą obejrzeć galę Fighters Arena 3, Organizator zaprasza do hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łodzi przy ul. ks. Skorupki 21 w sobotę 29-go września. Początek gali i uroczyste otwarcie o godz. 20.00. Bilety dostępne są na www.kupbilet.pl i w punktach sprzedaży tej sieci. Dostępne także będą w kasach w dniu gali od godziny 18.00. Serdecznie zapraszamy na prawdziwe MMA po raz pierwszy na zasadach światowego lidera, organizacji UFC.

Więcej informacji: www.fighters-arena.com

 

Opublikowano: 2012-09-21

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również