Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Fighters Arena 3. Krzysztof Morzyszek zastąpi Pawła Zalewskiego

fighters-arena-3-krzysztof-morzyszek-zastapi-pawla-zalewskiego

Oficjalna infromacja organizatora: Reprezentant klubu Bellator Warszawa Krzysztof Morzyszek (3-1 MMA, 0-0 FA, na zdjęciu) zastąpi kontuzjowanego Pawła Zalewskiego w walce z łódzkim zawodnikiem, Marcinem Bandelem (5-2 MMA, 1-1 FA) na gali Fighters Arena 3, która będzie mieć miejsce w dniu 29-go września w hali MOSiR w Łodzi. Pojedynek odbędzie się w kategorii średniej (84 kg) i wejdzie w skład meczu Łódź vs. Warszawa.

23-letni Morzyszek to mistrz Polski Juniorów Submission Fighting z 2007 roku, a w MMA do tej pory występował w wadze półciężkiej (93 kg). Debiutował w 2010 roku na największej litewskiej imprezie MMA Hero’s Lithuania 2010, pokonując w 36 sekund mistrza Europy Karate Kyokushin, Tadasa Sapokę. Kolejne zwycięstwo odniósł, na znanej polskiej imprezie Night Of Champions w Poznaniu, nad Piotrem Żowczukiem w lutym 2011 roku. Następne walki to zagraniczna wyprawa i kolejny występ na gali Hero’s Lithuania 2011.

Krzysztof wziął tam udział w turnieju wagi półciężkiej, gdzie doszedł do finału i uległ największej litewskiej gwieździe MMA Egidijusovi Valaviciusovi, którego fani MMA powinni kojarzyć z walki z Fiodorem Emelianenko i zwycięstwami nad Polakami: Krzysztofem Gerke, Igorem Kołacinem i Antonim Chmielewskim, któremu Litwin spuścił okrutne lanie w Pradze, w Czechach. Rozbity w turnieju Morzyszek także nie sprostał 33-letniemu, doświadczonemu Litwinowi (32 zawodowe walki na koncie) pod koniec pierwszej rundy.

W międzyczasie miał wystąpić na gali Strefa Walk w meczu Polska vs Rosja i na jednej z gal w Bułgarii, ale niedoszły one do skutku. Uchodzi za jeden z największych talentów wagi półciężkiej w Polsce i posiada świetne umiejętności grapplerskie. Na pewno będzie to jedna z najciekawszych walk tej gali i pojedynek dwóch młodych, utalentowanych zawodników. Wygra lepszy a kibice nie powinni być zawiedzeni.

Wszystkich, którzy chcą obejrzeć ten pojedynek Organizator zaprasza do hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łodzi przy ul. ks. Skorupki 21 w sobotę 29-go września. Początek gali i uroczyste otwarcie o godz. 20.00. Bilety dostępne są na www.kupbilet.pl i w punktach sprzedaży tej sieci.

Dostępne także będą w kasach w dniu gali od godziny 18.00. Serdecznie zapraszamy na prawdziwe MMA po raz pierwszy na zasadach światowego lidera, organizacji UFC.

Opublikowano: 2012-09-19

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również