Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Fighters Arena 3 w Łodzi. Wyniki i relacja na żywo

fighters-arena-3-w-lodzi-wyniki-i-relacja-na-zywo

Fighters Arena 3 za nami. Michał Kita wygrał, Łukasz Chlewicki też. I szkoda tylko, że widzów było nie tak wielu, jak się tego spodziewano...

23:14. Niespodzianki nie było, lekkie emocje już tak. Michał "Masakra" Kita dobił rywala ciosami w parterze, zza pleców. Debiutujący na profesjonalnej gali Damion Martindale starał się, wywrócił nawet już na samym początku Polaka, nie poddawał się i robił co mógł. A że mógł niewiele, jego narożnik słusznie zrobił poddając osatecznie Amerykanina, oszczędzając mu tym samym poważnego uszczerbku na zdrowiu.

- To było super przeżycie. Dzięki wszystkim - powiedział Martindale.

- Chciałem podziękować rywalowi. Wziął walkę w ostatniej chwili. Chwała mu za to. Nie położył się, tylko podjął wyzwanie. Trudno było mi przestawić się w ostatniej chwili, szczególnie mentalnie, na nowego przeciwnika. Ciężko bić się z kimś takim jak on, mało znanym. Bo "no name" może być nawet trudniejszy od bardziej znanego rywala. Przepraszam widzów, jeśli liczyli na MMA na wyższym poziomie, ale do zmiany doszło ani nie z mojej winy, ani też nie z winy organizatorów - oceniał na gorąco swój występ Michał Kita.

22:56. Łukasz Chlewicki na pełnym gazie, w stójce i w parterze, parł przez trzy rundy na niezwykle wytrzymałego Danny'ego Taylora. Parł, parł, parł... Popisał się nawet rzutem, który w rywalizacji w judo jak nic dałby mu ippon. Ostatecznie Polak wytłukł, wybił i wykuł swoje zwycięstwo na punkty.

- Taki był plan, żeby właśnie tak poprowadzić ten pojedynek. Bardzo dziękuję kibicom, świetnie was słyszałem. Jeśli można walczyć w stójcę, tak robię. Jeśli możliwy jest parter, szukam parteru. Byle wygrać - stwierdził po walce Chlewicki.

22:28. Skończyło się bardzo dobrze dla Amerykanina. Minęło półtorej minuty trzeciego starcia, gdy Ostaszowi, w parterze, wyskoczyło biodro. Z powodu niezdolności do dalszej walki Polaka wygrał Amerykanin. Ten stwierdził, że jest dumny ze zwycięstwa w naszym kraju, dziękuje trenerowi i... I generalnie jest cały happy.

22:25. Jak mieć rywala na widelcu i dwukrotnie nie skorzystać z okazji by go dobić, pokazał właśnie w drugiej rundzie walki z Pawłem Ostaszem Alex Black. Black, który stójkę uwielbia, a parteru wyraźnie nie znosi, musi więc mordować się jeszcze w trzeciej rundzie. Zobaczymy, jak to się skończy.

22:02. Druga runda pozwoliła na szczęście zapomnieć o pierwszej. Tylko stójka, częste wymiany. Mocniej trafiał Czajczyński. Podobnie w trzecim starciu. I dlatego zwycięstwo na punkty zaowdnika Wydra Gym Częstochowa nie było żadnym zaskoczeniem.

- Chciałem podziękować kolegom z klubu oraz rodzinie. Godżilla, czy Gruby, jak zwał tak zwał, też może! - podsumował swój występ rzeczywiście mający słuszną posturę zwycięzca.

21:48. Właśnie skończyliśmy oglądać pierwszą rundę walki Temistoklesa Teresiewicza z Jackiem Czajczyńskim. I trochę żałujemy, że musieliśmy na to patrzeć. Jak na razie lekkie rozczarowanie.

godz. 21:36. Pedro Rizzo (19-10), trzykrotny pretendent do tytułu mistrza wagi ciężkiej UFC, niedawny rywal Fedora Emelianenki, ma pojawić się na Fighters Arena 4 we Włocławku! To informacja oficjalnie podana w Łodzi. Nie pytajcie w jakiej roli pojawi się Rizzo, bo na razie sami nie mamy co do tego pewności ;-)

godz. 21:15. Mocny, twardy i emocjonujący pojedynek stoczyli Bartek Kopera i Kamil Łebkowski. Łebkowski, w drugiej rundzie, świetnie radził sobie w stójce, trafiał częściej rywala i dominował w tym starciu. W kolejnym, ostatnim Łebkowski dał popis walki w parterze. Próbował różnorakich duszeń, prawie udało mu sie zapiąć trójkąt nogami. Ostatecznie o jego zwycięstwie zadecydowali sędziowie.

- To był bardzo dobry rywal. Starałem się uważać w parterze, bo wiedziałem że przeciwnik świetnie radzi sobie w tej płaszczyźnie. Uderzałem, pracowałem i udało się - powiedział po boju przeszczęśliwcy zwycięzca, podopieczny Mirosława Oknińskiego z Okniński MMA Warszawa.

Rady udzielane przez Oknińskiego nie poszły więc na marne. Jakie rady? W pustawej hali wszyscy je słyszeli. Mirek jak zwykle wykrzykiwał je na swój jedyny i niepowatrzalny sposób ;-)

godz. 20:47. Niezła była ta walka Pawła Pawlaka z Shamilem Ilyasovem. "Hattab" bardzo dobrze rozpoczął pojedynek, potem jednak to Pawlak przez dłuższy czas rządził w parterze. Koniec pierwszej rundy znów jednak należał do zawodnika Okniński MMA. Niestety, w drugiej rundzie Ilyasovowi całkiem zabrakło sił i po potężnych uderzeniach oraz łokciach w parterze łodzianina, lądujących na twarzy "Hattaba", bój został przerwany.

godz. 20:37. Szkoda, że łódzka hala jest aż tak pusta. Klimatu jakby trochę brakuje...

godz. 20:29. No i pierwsza walka za nami. Niewiele ponad dwie minuty wystarczyło Marcinowi Bandelowi, by pokonać Krzysztofa Morzyszka. Szybka skrętówka i było po sprawie. W tym czasie  dało się słyszeć na dość słabo, niestety, zapełnionych trybunach pieśni pochwalne na cześć jednego z łódzkich, futbolowych klubów. I przez chwilę wreszcie zrobiło się gorąco.

godz. 20:07. Bardzo jesteśmy ciekawi tej gali. I dlatego z niecierpliwością czekamy na jej rozpoczęcie. Na razie wiadomo tyle, że kolejna Fighters Arena, tym razem nr 4, ma odbyć się już 24 listopada 2012 we Włocławku. Za ile rozpocznie sie rywalizacja w Łodzi, nie wiadomo (za nami tylko jedna przedwalka). A tak przy okazji. Szkoda, że Michał Kita nie będzie walczył z Barnettem, który dość późno odebrał paszport i ostatecznie nie pojawił się w Polsce. Ale - jak słyszeliśmy - przynajmniej pieniądze oddał...

Walka wieczoru.

 • Open.: Michał Kita pok. Damiona Martindale przez TKO (poddanie narożnika), 1. runda (03:03)

Pozostałe.

 • 77 kg.: Łukasz Chlewicki pok. Danny'ego Taylora jednogłośną decyzją sędziów
 • 70 kg.: Alex Black pok. Pawła Ostasza z powodu niezdolności do dalszej walki Ostasza (kontuzja biodra)
 • Open.: Jacek Czajczyński pok. Temistoklesa Teresiewicza jednogłośną decyzją sędziów
 • 66 kg.: Kamil Łebkowski pok. Bartka Koperę jednogłośną decyzją sędziów
 • 77 kg.: Paweł Pawlak pok. Shamila „Hattaba” Ilyasova przed TKO (uderzenia i łokcie w parterze), 2. runda (1:15)
 • 84 kg.: Marcin Bandel pok. Krzysztofa Morzyszka przez poddanie (skrętówka), 1. runda (2:12)

Jacan & Polek z Łodzi

Opublikowano: 2012-09-29

Komentarze

av

ma ktoś link do obejżęnia na żywo michała

av

tak: http://www.kupbilet.pl/index.php?f78=f96&f106=bx0022
buhahahaha

av

ale jestes zabawny baranie buhahaha!!!!

av

no name bicouse u r gay

av

ha ja walke oglądam i mam linka jelenie hahahahahhahahah
a barany to niewiedzą jak go szukać hahahah frajerzy

av

www.idiots.pl hahaha

av

kita won!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

av

UWAGA UWAGA

Dobry pomysł by był zrobić ciężką gale KSW 22 taki hit w payperwiu, jest masa kibiców co nie lubi lżejszych zawodników oglądać, większości odpowiadają ci ciężcy, jak to w boksie gołota, on przyciągał miliony przed telewizje, adamek podobnie, diablo już tak pociągający nie jest. Ale gołota i tak bił rekordy bo był najcięzszy i największy. Teraz jest tak z pudzianem ale można to spotęgować.

Mariusz Pudzianowski vs Oli Thompson/ Tim Sylvia

Paweł Nastula vs James Thompson (thompsona lubią wszyscy bo pokonał pudziao)
Michał Kita vs Alexander Emalianenko/ Andrei Arlovski (ten drugi to by był HIT)
Karol Bedorf vs Valntijn Overeem (Wielu myslało by że to alistair, w dodatku koks)
Marcin Różalski vs Łukasz Jarosz (Była by walka stójkowców)
Kamil Waluś vs Dawid Oliva (kozak wyzwanie dla walusia)
Jacek Wiśniewski vs Kamil Bazelak (pseudo kibice nie cierpią Bazelaka, a jacka wiśniewskiego uwielbiają, to by był hit kibiców)

av

Ciezko jest znalezc mmania.pl w googlach na niektore slowa kluczowe, przydaloby sie pozycjonowanie, polecam podpiac sie podpiac system wymiany linkow, im wiecej masz podstron tym wiecej punktow otrzymasz. Punkty mozesz przeznaczyc na linki do twojej strony czyli masz seo za darmo.
Wystarczy wpisac w google - seo stronka z seo poradami - tu jest wszystko opisane, napewno ci sie przyda, ruch na stronie powinien wzrosnac nawet kilka razy
pozdro

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
 • [b]pogrubienie tekstu[/b]
 • [i]pochylenie tekstu[/i]
 • [u]podkreślenie tekstu[/u]
 • [img]link do obrazka[/img]
 • [url]http://jakis-link.pl[/url]
 • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
 • [quote]dowolny cytat[/quote]
 • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również