Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Fighters Arena 3. Zobaczymy także dwie przedwalki

fighters-arena-3-zobaczymy-takze-dwie-przedwalki

Organizator gali Fighters Arena 3, która będzie mieć miejsce w sobotę, 29 września, w hali MOSiR przy ul. Skorupki 21 w Łodzi informuje, iż poza główną kartą złożoną z siedmiu zawodowych pojedynków MMA odbędą się także dwie walki amatorskie w formule K-1 Rules i MMA. Jest to szansą na pokazanie się dla wyróżniających się zawodników, walczących zarówno na zasadach kickboxingu (K-1 Rules), jak też mieszanych sztuk walki.

Jako pierwsi wejdą do oktagonu: Michał Tarabańko z Bellator Warszawa i Patryk Dubiela z Shadows Club Łódź. Obaj mają już za sobą starty na amatorskich zawodach ALMMA, a pochodzący z Nowego Dworu k. Warszawy Tarabańko nawet jeden start zawodowy.

Dubiela uchodzi za duży talent grapplerski, co potwierdził triumfując w kategorii juniorów na mistrzostwach Polski ALMMA w 2011 roku. Ta walka będzie mieć limit wagowy do 80 kg.

W formule K-1 podopieczny trenera Igora Kołacina z klubu Copacabana Warszawa Kamil Boszko zawalczy z Grzegorzem Ochlikiem z klubu Warrior Łódź, który jest wychowankiem trenera Roberta Karpińskiego. Obaj reprezentują najwyższy poziom na polskiej scenie uderzanych sportów walki. Boszko to Mistrz Polski Juniorów w Sanda i K-1 zaś analogicznie łodzianin jest mistrzem Polski Muay Thai i uczestnikiem mistrzostw Świata IFMA z 2010 roku.  Będzie to prawdziwe starcie utalentowanych fighterów do tego w oktagonalnej klatce.

Wszystkich, którzy chcą obejrzeć ten i inne pojedynki Fighters Arena 3, organizator zaprasza do hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łodzi przy ul. ks. Skorupki 21 w sobotę 29-go września. Początek gali i uroczyste otwarcie o godz. 20.00. Bilety dostępne są na www.kupbilet.pl i w punktach sprzedaży tej sieci. Dostępne także będą w kasach w dniu gali od godziny 18.00. Serdecznie zapraszamy na prawdziwe MMA po raz pierwszy na zasadach światowego lidera, organizacji UFC.
Więcej informacji: www.fighters-arena.com

Opublikowano: 2012-09-28

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również