Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Frank Mir pretendentem do tytułu mistrza KSW? Teraz to możliwe!

frank-mir-pretendentem-do-tytulu-mistrza-ksw-teraz-to-mozliwe

Były dwukrotny mistrz wagi ciężkiej UFC, jeden z najbardziej zasłużonych wojowników w historii Ultimate Fighting Championship, Frank Mir (18-11 MMA, 16-11 UFC) nie jest już reprezentantem największej organizacji MMA na świecie. 38-letni Amerykanin poinformował o tym na Twitterze.

Przypomnijmy, że Mir został niedawno zawieszony przez Amerykańską Agencję Antydopingową (USADA) w związku z podejrzeniami o stosowanie dopingu przed przegraną przez TKO w pierwszej rundzie potyczką z Markiem Huntem, przez co w Stanach Zjednoczonych były czempion nie może walczyć do kwietnia 2018 roku.

Nie oznacza to jednak, że Mir nie zamierza kontynuować kariery, wręcz przeciwnie. Jest też do wzięcia" od zaraz przez wszystkie organizacje, które nie podlegają jurysdykcji USADA, czyli np. przez KSW.

36-letni Mir z ostatnich ośmiu pojedynków wygrał dwa. 36-letni Amerykanin doznawał porażek w potyczkach z Juniorem dos Santosem, Danielem Cormierem, Joshem Barnettem, Alistairem Overeemem, Andreiem Arlovskim i z wspomnianym Huntem.

Jeśli zaś chodzi o dwa wspomniane sukcesy to Mir, w pierwszych rundach, znokautował na UFC Fight Night 61 Antonio "Bigfoota" Silvę oraz na UFC Fight Night 71 Todda Duffee'ego.

Gdyby wylądował np. w KSW, byłby to prawdziwy hit. W końcu mistrzowski pas tej federacji, po zwakowaniu go przez Marcina Różalskiego, czeka na nowego właściciela.

Frank Mir pretendentem do tytułu mistrza KSW? Brzmi znakomicie!

JAM

Opublikowano: 2017-07-09

Komentarze

av

Dobra wiadomość. Choć gwiazda trochę zapomniana i podstarzala , ale na polskie gwiazdy starczy.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również