Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Gala Fight Night 4 - Kuźnia Boksu z walkami MMA na żywo w Orange Sport

gala-fight-night-4-kuznia-boksu-z-walkami-mma-na-zywo-w-orange-sport

Już 1 marca w nowej Hali Sportowej w Częstochowie przy ulicy Żużlowej 4 odbędzie się kolejna Gala Boksu Zawodowego „Fight Night 4 - Kuźnia Boksu”. Organizatorem gali jest grupa NG Promotions oraz grupa Portfel.pl. Jak informują organizatorzy gala transmitowana będzie na żywo na antenie telewizji Orange Sport.

- Miło nam poinformować, że kibice sportów walki tym razem będą mogli oglądać wydarzenie sportowe, jakim będzie gala ‘Fight Night 4 – Kuźnia Boksu’ na żywo za pośrednictwem telewizji Orange Sport. Stacja Orange Sport znana jest w Polsce z promowania wielu dyscyplin sportowych, ale ogromną ilość widzów tej stacji stanowią właśnie fani sportów walki, dlatego tym bardziej cieszymy się, iż będą oni mogli podziwiać w ringu polskich gladiatorów i wspólnie z kibicami zgromadzonymi w hali przeżywać emocje towarzyszące temu wydarzeniu – powiedział współorganizator gali Marcin Najman.

O atrakcyjności gali oraz emocjach, jakie będą towarzyszyły kibicom zapewnia także współorganizator imprezy oraz promotor grupy NG promotions Łukasz Głowacki.

- Kibice będą świadkami dwóch walk wieczoru w boksie zawodowym i jednego pojedynku extra, jakim będzie walka w formule K-1. Nazwiska Łukasza Wawrzyczka oraz Norberta Dąbrowskiego gwarantują wielkie emocje w ringu. Niebawem ujawnimy także nazwisko rywala, z którym w formule K-1 zmierzy się w ringu Norbert Anzorge. Mogę już dziś zapewnić, że rywal Anzorge będzie zawodnikiem z naprawdę wysokiej półki. Myślę, że pojedynki w boksie, mma oraz formule K-1 są kwintesencją tego, czego dziś potrzebują kibice sportów walki. Przekrój tak wielu walk w kilku formułach podczas naszej gali sprawią, że usatysfakcjonowani powinny być zarówno kibice szermierki na pięści, mma, jak i K-1powiedział współorganizator gali, promotor grupy NG promotions Łukasz Głowacki.

Główną atrakcją wieczoru będą pojedynki w boksie zawodowym, w których zmierzą się Norbert Dąbrowski (10-0, 4 KO) z Francuzem Francoisem Contrerasem (8-3, 2 KO) oraz Łukasza Wawrzyczka (16-1-2, 2 KO) z Pavolem Garajem (5-11-2, 1 KO).

Publiczność będzie miała także okazję zobaczyć starcie Michała Syrowatki (2-0) z Laszlo Robertem Balogh (15-13-1, 8 KO), pojedynek Kamila Zielińskiego z Tomasem Moznym oraz kolejną walkę Dawida Kwiatkowskiego (5-1, 3 KO). Wielką gratką dla fanów boksu kategorii ciężkiej będzie pojawienie się w ringu wicemistrza świata juniorów w boksie amatorskim nazywanego już dziś ‘następcą Andrzeja Gołoty’ Pawła Wierzbickiego (portfel.pl).

W formule MMA kibice zobaczą pojedynek Marcina Skalika (0-1) z Karolem Szałowskim (1-2) oraz Roberta Szacho-Gluchowicza (debiut) z Marcinem Opońskim (debiut).

Podczas imprezy, która odbędzie się 1 marca w Częstochowie widzowie będą świadkami także pojedynku w formule K-1 (tzw. extra fight), w którym zaprezentuje jeden z najbardziej popularnych sportowców w regionie Norbert Anzorge (3-0-1, 1 KO - K-1).

Bilety na galę w cenie 20 zł, 50 zł (trybuny) oraz na płytę po 100 zł, 200 zł, 300 zł, 400 zł do nabycia w Kręgielni Stacherczak przy ul. Kościuszki 1, w Biurze Podróży ‘Bliżej Słońca’ przy ul. Piłsudskiego 13/15 oraz w Hali Sportowej przy ul. Żużlowej 4.

Patronami medialnymi gali są Orange Sport, Wirtualna Polska (Wp.pl), Radio Jura, Życie Częstochowskie, BoxingNews.pl, FightSport.pl, MMAnia.pl, sport.czest.pl.

Opublikowano: 2013-02-15

Komentarze

av

A co z el-piszczelem?nie będzie walki pokazowej?

av

Będzie walczył z azorem w kisielu

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również