Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Gala MMA Attack 4 została oficjalnie odwołana

gala-mma-attack-4-zostala-oficjalnie-odwolana

Oficjalny komunikat organizacji MMA Attack: Z wielkim smutkiem zmuszeni jesteśmy podjąć decyzję o odwołaniu gali MMA Attack 4, która 26 października miała odbyć się w Ergo Arenie. Powodem odwołania gali w Trójmieście są problemy spowodowane wycofaniem się dwóch głównych sponsorów, bez których wsparcia nie uda nam domknąć się budżetu. Nie dotyczy to firm Meble Bodzio oraz Kesmet, którym za chęć dalszej współpracy serdecznie dziękujemy.

Nie bez znaczenia jest także słaba sprzedaż biletów, która utwierdziła nas w przekonaniu, że polskie MMA nie jest gotowe na dużą galę z czysto sportową kartą walk.

Za zaistniałą sytuację pragniemy przeprosić tych fanów, którzy kupili bilety na galę. Oczywiście, otrzymają oni zwrot poniesionych kosztów.

Przepraszamy również zawodników, którzy przez ostatnie tygodnie przygotowywali się do swoich walk, a którym nie będzie dane stanąć w oktagonie. Zawodnicy również otrzymają rekompensatę za przygotowania. Mamy nadzieję, że jak największa część z nich otrzyma szanse od innych organizacji, a my zobaczymy ich w akcji w przyszłości.

MMA Attack pragnie przy tym zaznaczyć, że odwołanie czwartej edycji nie oznacza końca działalności naszej organizacji. Jesteśmy zmuszeni zrobić krok w tył, by nabrać rozpędu i wrócić na należne nam miejsce na polskiej i europejskiej scenie MMA. Wrócimy mądrzejsi i mocniejsi, by w 2014 roku pokazać fanom sportów walki nową jakość. Mamy nadzieję, że nasi fani zostaną z nami.

 Z wyrazami szacunku

 MMA Attack Team

Opublikowano: 2013-09-30

Komentarze

av

czyli drwal jotko i grabowski bez pracy

av

No i w pizdu

av

no to i jest dowod na to ze ludzie chcą ogladac ciekawe walki typu Najman Saleta Koksu Ozdoba. Organizatorzy się przeliczyli, myśleli ze jak dadza zawodnikow dobrych to wszyscy się rzuca żeby to ogladac, jednak rzeczywistość jest trochę inna. Takich zawodnikow oglada tylko tzw. srodowisko, większość ludzi chce ogladac walki, w których może się wydarzyć wszystko (ww fraki, Pudzian itp.). Wiec na molejnym mma attack 4 freaki powinny wyladowac w rozpisce żeby była ogladalosc.

av

Trzeba bylo zrobic stacie Bazelak vs Najman

mowie powaznie

av

w Polsce jest inne zapotrzebowanie mma attak musi sprowadzić kogos typu Krzysztof oliwa, Dawid kostecki jak wyjdzie z paki , popek raper lub peja liroy to sa trwardziele tak o sobie spiewaja . aktorzy tez się chwala ze uprawiają sporty walki. może jakiś polityk albo kilku cwaniakow z dyskoteki niech się sprawdza w oktagonie pewnie kilku by chciało się sprawdzić . no i kibole niech walcza jeden na jeden , dac wislaka vs crakovia to zobaczycie prawdziwe mma i od razu na stadionie narodowym w warszawie tylu przyjdzie chętnych , ze pan dariusz cholewa nie nastarczy biletow sprzedawac.

av

Gdyby walczył mistrz Kamil Vanderlei Bazelak, to bilety wykupiono by w ciagu 1 minuty wszystkie. Ponadto przed telewizory kazdy usiadl i ogladal ta gale.

Tak serio, w polsce MMA sie zatrzymalo w rozwoju, na poczatku gdy byl pudzian wszystko gralo i sie rozwijalo, lecz teraz jest spadek, gdyz pudzian robi sie nudny. Drugim magnezem jest Burneika, lecz po walce z ozdoba tez rzesza fanow stracila zainteresowanie, kazdy woli poleciec na balety w sobote niz ogladac walki....

Jest szansa na podtrzymanie tego stanu, organizując walki celebrytów, a wlasciwie legend.
np. Gołota, Adamek, szpilka, Ibisz,malysz, dudek czy ktos jeszcze oni moga przyciaganac i podtrzymac. Ale nie rozwinąć.

av

Teraz wiecie dlaczego UFC nie chce przyjechać do Polski bo ilu jest tak naprawdę znawców tematu ? garstka może z 2tysiące max A w Polsce nie wypalają wielkie inwestycje czy to są autostrady czy to jest gaz łupkowy i tak samo jest z MMA Tu nie chodzi o czystość walk tu chodzi oto żeby wygrał ten którego znają ludzie i przyciągnie ludzi przed telewizory

av

Postawmy stadion w ramach załoby!!!!,.....

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również