Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Gala MMA w Puławach - VALE TUDO CUP - charytatywnie dla Fundacji!

gala-mma-w-pulawach-vale-tudo-cup-charytatywnie-dla-fundacji

Organizatorzy: Fundacja Po Ludzku Do Zwierząt – Przyjazna Łapa, Vale Tudo Promotions oraz MOSIR-Antoni Rękas mają zaszczyt zaprosić na pierwszą w Puławach galę MMA – Vale Tudo Cup, które odbędą się dnia 11 stycznia 2014r. o godz. 19.00 na hali sportowej MOSIR w Puławach, ul. Partyzantów 11.

Podczas gali w dwóch walkach wieczoru zobaczymy byłego zawodnika federacji KSW Kamila Bazelaka i jednego z czołowych ciężkich w Polsce Wojciecha” Akodo” Bulińskiego.

Podczas gali widzowie zobaczą sześć pojedynków zawodowych w formule MMA, walkę w formule K-1 kobiet i w formule Muay Thai. Oprócz tego na rozpoczęcie gali organizatorzy przewidzieli jedną walkę semi pro MMA.

Zawody MMA- Vale Tudo Cup mają charakter imprezy CHARYTATYWNEJ, której całkowity dochód zostanie przekazany na rzecz Fundacji Po Ludzku Do Zwierząt – Przyjazna Łapa!!!

Bilety będzie można zakupić w dniu imprezy w kasie MOSIRu:

Bilet normalny – 15 zł

Bilet VIP – 20 zł

AKREDYTACJE

Wnioski na galę MMA będą przyjmowane do 29.12.2013 r do godz. 23.59. Media proszone są o wysłanie wniosków akredytacyjnych na e-mail: biuro@przyjaznalapa.pl, który można pobrać pod linkiem:

WNIOSEK AKREDYTACYJNY

Regulamin akredytacji

Złożenie wniosku nie jest równoznaczne z przyznaniem akredytacji.

Informacja o przyznaniu akredytacji zostanie wysłana każdemu dziennikarzowi indywidualnie na podany adres e-mail 30 grudnia 2013 roku.

REKLAMA

Podczas gali będą wolne miejsca reklamowe. Firmy które będą chciały umieścić swoją reklamę na gali proszone są o wiadomość na email biuro@przyjaznalapa.pl w celu ustalenia miejsca oraz wielkości reklamy.

Info: oficjalna strona Kamila Bazelaka

Opublikowano: 2013-12-11

Komentarze

av

Czy Vanderlei Bazelak zmierzy się z Bulińskim czy to będą 2 osobne walki? Licze na 3 starcie z Jamesem Smithem tym razem w formule MMA

av

Z Lublina do Puław mam niedaleko. Lecę wspierać mojego mistrza Kamila Bazelaka. WARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR KAMILLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL img: http://emotikona.pl/emotikony/pic/0clapping.gif

av

Kamil Bazelak to skruszony pospolity "nawrócony" przestępca.Oby ci skopali twarz jak zawsze

av

Bazelak schowaj się juz sam do tego wora. Nie mogę na Ciebie patrzeć pseudozawodniku mma.

av

Kamil Bazelak ma osobną walkę.Wojtek Buliński również

av

@Troll internetowy:
Mam nadzieję że tym razem Kamil będzie w szczycie formy jak to miało miejsce w walkach z takim mocarzami jak Sulivan Lacroixe oraz James Smith i zobaczymy równie imponujące widowisko.

av

Ostatnie dwie walki Kamila to były po prostu czyste błędy sędziowskie!Vanderlei wielokrotnie poddawał Rogera Gracie.

av
:
Ostatnie dwie walki Kamila to były po prostu czyste błędy sędziowskie!Vanderlei wielokrotnie poddawał Rogera Gracie.
kolego moim zdaniem ostatnie 3 walki to były błędy sędziowskie bo Kamil wyraźnie prowadził w każdej walce. Z Walusiem powinno być NC i powtórka walki, z Warchołem gdyby sędzia nie przerwał walki to mielibyśmy 2 rundę a tam Kamil na pewno by zmienił losy pojedynku a co do walki z Economu to nawet się nie wypowiadam, gdyż sędzia (kolega Stava) przerwał walkę po 3 ciosach w gardę

av

Trzyma kciuki Kamilu

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również