Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Georges St-Pierre chce ponoć 10 mln dolarów za walkę z McGregorem

georges-st-pierre-chce-ponoc-10-mln-dolarow-za-walke-z-mcgregorem

Frustracja Jose Aldo, który nie dostał ostatecznie szansy zrewanżowania się na UFC 205 Conorowi McGregorowi za bardzo szybka porażkę, jakiej doznał w grudniu ubiegłego roku, wciąż wzrasta.

O ile Brazylijczyk ostatecznie nie wybuchnie, ujawni nam być może niebawem kilka nowch ciekawych tajemnic wyniesionych zza kulis UFC i podrzuci do tego parę smakowitych kąsków wprost ze środka największej organizacji MMA na świecie.

Na razie były mistrz wagi piórkowej, któremu przenosiny do Rizin FF proponuje sam Wanderlei Silva (TUTAJ szczegóły), chce rozwiązania kontraktu przez UFC oraz nosi się z zamiarem zakończenia kariery.

A także opowiada dlaczego McGregor jest tak hołubiony przez Danę White (wiadomo, pieniądze) oraz przewiduje, że Irlandczyk przynajmniej trzy kolejne boje stoczy poza kategorią piórkową, której czempionem wciąż pozostaje.

No więc Brazylijczyk twierdzi, że po potyczce z Eddiem Alvarezem na UFC 205 McGregor najprawdopodobniej po raz trzeci skrzyżuje rekawice z Nate'em Diazem. Wszystko dlatego, że UFC na razie nie udaje się namówić na powrót Gerorgesa St-Pierre'a i jego konfrontację z irlandzkim fighterem.

GSP - jak twierdzi Aldo - zażądał bowiem od Dany White'a 10 milionów dolarów za batalię z Conorem McGregorem. Szef UFC nie chce jednak przystać na tę propozycję. Stąd więc koncepcja z Diazem.

Trzeba przyznać, że świetny brazylijski wojownik opowiada bardzo ciekawe historie. Czekamy na kolejne.

JAM

Opublikowano: 2016-09-30

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również