Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Georges St-Pierre powraca do kin. A potem Woodley lub Maia? WIDEO

georges-st-pierre-powraca-do-kin-a-potem-woodley-lub-maia-wideo

Georges St-Pierre powraca! Ale nie do klatki, a na duży ekran. I to w Stanach Zjednoczonych. Co prawda film "Cartels" już swoja premierę jakiś czas temu - w zależności od części świata - jednak skoro 7 lipca 2017 pojawi się wreszcie w amerykańskich kinach, wspominamy o nim i my. Gdyż jest to być może jedna z niewielu w najbliższym czasie niepowtarzalnych okazji, by zobaczyć w akcji byłego mistrz wagi półśredniej UFC. Odkąd bowiem "Rush" zniknął z MMA w 2013 roku jakoś nie może zebrać się na dobre, by do niego powrócić.

Dodajmy żeKanadyjczyk, który wystąpił już m.in. w filmie "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz", pojawi sie w krwawej jatce "Cartels", u boku Stevena Seagala.

Obraz - jak czytamy na portalu antyradio.pl - do tej pory znano był pod tytułem „Killing Salazar”, ale postanowiono zmienić go na bardziej chwytliwy. Elitarny zespół agentów DEA ma chronić niebezpiecznego bosa narkotykowego w luksusowym hotelu. Wkrótce jednak orientują się, że wpadli w zasadzkę byłych współpracowników bosa.

Oprócz Seagala i St-Pierre'a w filmie zobaczymy również takich aktorów, jak: Luke Goss („Blade: Wieczny łowca II”), Darren E. Scott („Supernatural”) oraz Florin Piersic Jr („Charlie musi umrzeć”).

Dodajmy że, film miał już swoją premierę w kilku krajach, a nawet został wydany na DVD w Wielkiej Brytanii, dopiero teraz jednak wytwórnia Lionsgate wypuści go w amerykańskich kinach. 

To tyle (na razie) jeśli chodzi o aktorską karierę 36-letniego kanadyjskiego wojownika. My mocno liczymy, że - mimo pierwszej nieudanej próby i skasowania jego pojedynku z Michaelem Bispingiem - GSP przerwie wreszcie urlop od sportu i, zgodnie z sugestiami Dany White'a, jeszcze w 2017 roku powróci do klatki, by zawalczyć ze zwycięzcą zaplanowanego na UFC 214 pojedynku Tyron Woodley vs. Demian Maia, czyli z mistrzem katogorii półśredniej UFC.

A to trailery filmu "Cartels" z udziałem GSP:

Opublikowano: 2017-06-30

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również