Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Georges St-Pierre sugeruje, że zawalczy z Bispingiem w Nowym Jorku

Michael Bisping (30-7 MMA, 20-7 UFC) oczekuje na kolejny pojedynek, który będzie zarazem drugą w jego wykonaniu obroną mistrzowskiego pasa, wywalczonego na UFC 199. Po zwycięstwie Anglika - mocno zaskakującym dodajmy - nad Luke'em Rockholdem i pokonaniu na UFC 204 Dana Hendersona, czempion wagi średniej zmierzy się w najbliższym czasie z powracającym do klatki po trzyletnim urlopie byłym mistrzem kategorii półśredniej Georgesem St-Pierre'em (25-2 MMA, 19-2 UFC).

Kiedy ma nastąpić "najbliższy czas", jeszcze oficjalnie nie ogłoszono, jednak Kanadyjczyk zasugerował właśnie - wrzucając na Instagram zdjęcie z meczu hokeistów New York Rangers - że niebawem znów zawita do tego miasta, by stoczyć w najludniejszym mieście USA swój kolejny pojedynek. I że nie może się już tego doczekać.

Bardzo więc prawdopodobne jest, że bój GSP vs. Bisping odbędzie się więc w Madison Square Garden. Dodajmy przy okazji, że nie tak dawno szef UFC Dana White sugerował dla odmiany, że najbardziej odpowiednim miejscem na wyszykowanie wspomnianej batalii jest, według niego, Las Vegas.

Przypomnijmy, że były mistrz wagi półśredniej, który od 2013 roku przebywał na dobrowolnym, bezterminowym urlopie, niedawno oficjalnie potwierdził iż powraca do Oktagonu.

Bisping natomiast od dłuższego czasu podkreślał, że chętnie zmierzyłby się z kanadyjskim wojownikiem o pas w wadze średniej. 37-letni Anglik wyjaśnił jakiś czas temu w wywiadzie przeprowadzonym przez Ariela Helwaniego, że taka opcja byłaby bardzo ciekawa i dla niego, i dla GSP.

Co się ostatecznie potwierdziło w praktyce.

JAM

Opublikowano: 2017-05-03

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również