Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Hanna Gujwan i Monika Porażyńska-Bohn dołączają do LFN

hanna-gujwan-i-monika-porazynska-bohn-dolaczaja-do-lfn

Hanna Gujwan

Szeregi federacji Ladies Fight Night zasiliły właśnie dwie nowe zawodniczki. Do grona fighterek dołączyły Hanna Gujwan i Monika Porażyńska-Bohn. Obie zawodniczki miały już okazję pokazać swoje umiejętności w klatkoringu LFN!

Monika Porażyńska-Bohn jest doświadczoną zawodniczką walczącą w formule K-1, bardzo dynamiczną i głodną sukcesów. Pochodzi z Gdańska i ma 30 lat. W swoim dorobku posiada już m.in. mistrzostwo Polski i Litwy K-1, Puchar Świata, a także medale mistrzostw Polski i Europy. Dla federacji Ladies Fight Night po raz pierwszy zawalczyła w Warszawie, podczas wrześniowej gali LFN, i pewnie pokonała Patrycję Pamułę.

Hanna Gujwan jest młodą, utalentowaną zawodniczką, która od niedawna zaczęła toczyć zawodowe walki. Mimo młodego wieku (ma 24 lata) posiada liczne trofea w K-1 oraz Muay-Thai, m.in. mistrzostwo Polski i wicemistrzostwo świata. Jest dwukrotną zdobywczynią Pucharu Świata WKF w K-1. Już trzykrotnie walczyła na galach LFN, a dwa ostatnie pojedynki - i to zwycięskie - stoczyła w zawodowym MMA i K-1.

Obie zawodniczki prezentują wysokie umiejętności i nieprzeciętny talent, a ponadto obie mają silne osobowości i promienne uśmiechy, co tylko wzmacnia ich popularność i budzi sympatię. Niewątpliwie obecność Hani oraz Moniki jest dużym wzmocnieniem dla federacji LFN i życzymy dziewczynom wielu sukcesów - mówi Łukasz Chmal, prezes Ladies Fight Night.

W szeregach pierwszej, i jak do tej pory jedynej w Europie organizacji, która promuje pojedynki tylko kobiet, są już takie utalentowane zawodniczki jak Sylwia Juśkiewicz, Judyta Rymrzak, Weronika Zygmunt, Katarzyna Posiadała i Patrycja Krawczyk. Wkrótce dowiemy się, które zawodniczki zawalczą podczas jubileuszowej gali LFN w grudniu.

JAM/oficjalna informacji organizacji LFN

Opublikowano: 2016-10-21

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również