Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Haratyk twierdzi, że dał się namówić na walkę z Kułakiem

haratyk-twierdzi-ze-dal-sie-namowic-na-walke-z-kulakiem

Krzysztof Kułak, jeden z najbardziej znanych polskich wojowników MMA, szykuje się do swojego kolejnego występu. Były mistrz KSW powróci do kategorii średniej i 4 listopada 2017 zawalczy na gali Celtic Gladiator 15 w Nowym Sączu.

Na razie, oficjalnie, nie został ogłoszony przeciwnik Kułaka. To znaczy ogłoszony rzeczywiście nie został, natomiast potencjalny rywal sam zgłosił gotowość wejścia do klatki z "Modelem". To Rafał Haratyk (7-3-2 MMA), którego pamiętamy choćby z rywalizacji z Marcinem Naruszczką z FEN 11.

Doszły mnie słuchy, że Krzysztof Kułak wraca do kategorii średniej... hmm... no to namówiliście mnie!!! :-) - napisał na swoim facebookowym profilu reprezentant Bereserkers Team Bielsko-Biała.

Haratyk - przypomnijmy - swoje ostatnie walki toczył przede wszystkim w afrykańskiej organizacji EFC. Po raz ostatni Polak pojawił się w klatce w grudniu ubiegłego roku, kiedy to przegrał przez poddanie z mistrzem Extreme Fighting Championship w wadze półśredniej, Dricusem du Plessisem.

Zawodnik z Bielska-Białej - podkreślmy - ma jednak korzystny bilans wystepów w największej organizacji MMA w Afryce (wygrał trzy z czterech bojów), jego walki były efektowne i wpadające w pamięć (jak choćby pamiętne TKO "zaliczone" w konfrontacji z Gordonem Roodmanem), dlatego ewentualny bój Haratyka z Kułakiem zapowiada się bardzo atrakcyjnie.

Krzysztof Kułak (29-13-2 MMA) po raz ostatni walczył w maju tego roku na PLMMA 73, kiedy to w drugiej rundzie poddał Michała Tarabańkę. Wcześniej były mistrz KSW w wadze średniej dwukrotnie wystąpił na galach Celtic Gladiators i oba te występy - z Vincentem del Guerrą oraz z Shaunem Lomasem - kończył zwycięstwami przed czasem.

JAM

Foto: EFC

Opublikowano: 2017-08-16

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również