Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Ich cel: medale mistrzostw świata IMMAF. Pomóżmy im je zdobyć!

Oto ekipa naszych utalentowanych wojowniczek i wojowników, która postanowiła wyruszyć na mistrzostwa świata amatorskiego MMA IMMAF 2015 do Las Vegas. Są młodzi, ambitni i pracowici. Do wyznaczonego celu, czyli próby zdobycia mistrzowskiego medalu, dążą różnymi drogami. Warto sprawdzić, kto będzie reprezentował Polskę podczas lipcowej imprezy. I pomóc w udowadnianiu, że nasze MMA jest najlepsze na świecie!

Kacper Formela

Trenuję sztuki walki od siódmego roku życia. Karate zająłem się profesjonalnie w wieku jedenastu lat. Ostatecznie zostałem dwukrotnym mistrzem świata karate FSKA. Miałem okazję reprezentować Polskę na historycznych pierwszych mistrzostwach świata, które odbyły się w Las Vegas. Niestety, przegrałem w drugiej walce z doświadczonym zawodnikiem, który później został mistrzem całego turnieju.

https://zrzutka.pl/mistrzostwa-swiata-immaf-2015-w-las-vegas

Arman Wilski

Mam 19 lat. Prawie połowa mojego życia to walka. Twarda, sportowa walka na arenach całego kraju w dwóch dyscyplinach, które kocham - MMA i BJJ. Hektolitry wylanego potu, litry krwi, tysiące godzin na macie doprowadziły mnie do momentu, o którym kiedyś nieśmiało marzyłem. Choć nie mówiłem o tym głośno, gdzieś w głowie cały czas był cel – walczyć o najwyższe trofea. Dzisiaj jestem o krok od bycia mistrzem świata MMA. O krok… Poświeciłem wszystko co mogłem, aby być w tym miejscu.

https://zrzutka.pl/walka-zycia-w-las-vegas-wbb7sf

Patryk Ruta

Swoją przygodę ze sportem rozpocząłem w wieku 11 lat, zapisując się na treningi brazylijskiego jiu jitsu. Z biegiem czasu zacząłem wygrywać w swoich kategoriach juniorskich i rozpocząłem dodatkowo treningi MMA. Obecnie startuję jeszcze na turniejach amatorskich (mój bilans wynosi 15-2-0), ale planuję już przejście na zawodowstwo. Przedtem chciałbym jednak  jeszcze zdobyć złoty medal mistrzostw świata, by pokazać się większym organizacjom zawodowym.

https://zrzutka.pl/wxzzyz

Marcin Kalata

Rok temu brałem udział w mistrzostwach świata IMMAF 2014 w Las Vegas. Wygrałem dwie walki: pierwszą przez nokaut a drugą na punkty. Pech sprawił, że w drugiej walce półfinałowej złamałem rękę (w pierwszej lub drugiej rundzie), ale mimo to ją wygrałem półfinałową. Kontuzja ręki nie pozwoliła mi jednak walczyć o wymarzony złoty medal, a mój przeciwnik wygrał walkowerem. W tym roku chcę dać z siebie wszystko i jeśli zdrowie pozwoli zdobyć złoto!

https://zrzutka.pl/wyjazd-na-mistrzostwa-swiata-immaf-2015-w-las-vegas-j5vt5e

Aleksandra Rola

Jestem utalentowaną, młodą zawodniczką, pełną pasji i sportowego zacięcia. Swoją karierę z mieszanymi sztukami walki rozpoczęłam w marcu ubiegłego roku, od początku kładąc nacisk na zdobywanie cennego doświadczenia. Mimo młodego stażu treningowego, z powodzeniem rywalizuję z bardziej doświadczonymi i niejednokrotnie cięższymi zawodniczkami. Posiadam te cechy, które dla prawdziwej wojowniczki są wyznacznikiem sukcesu - zapał, dyscyplinę pracy i niezwykłe oddanie dla sportu. Jestem zwyciężczynią wielu amatorskich turniejów. Jednak moim najważniejszym osiągnięciem jest zdobycie tytułu mistrzyni Polski MMA z 2014 r.

https://zrzutka.pl/bilet-na-mistrzostwa-swiata-immaf-2015-w-las-vegas

Magdalena Żuchowska

Przygodę z MMA rozpoczęłam niecały rok temu. Tenuję pod okiem Antoniego Chmielewskiego w klubie S4. Oprócz trenera mam też niesamowitą sekcję: grupę, która składa się z samych mężczyzn i na treningach daje mi niezły wycisk. Dzięki nim i swojej ciężkiej pracy jestem złotą medalistką mistrzostw Polski centralnej 2014. Jest to dopiero początek mojej przygody, ale wierzę w to, że jeżeli robimy w życiu coś prosto z serca to jest nam dane odnieść sukces w każdej dziedzinie swojego życia.

https://zrzutka.pl/mistrzostwa-swiata-mma-w-las-vegas-dd92sz

Jacek Czubak

Mam 19 lat, pochodzę z Radomia. Jestem zawodnikiem klubu Marga Radom. Moim marzeniem jest konkurować z najlepszymi zawodnikami na świecie. Moje życie to sztuki walki. Każdy pojedynek jest dla mnie niepowtarzalną i ponadprzeciętną okazją do poznania samego siebie. Porażki przyjmuje z uśmiechem i wyciągam z nich pouczające wnioski. Zwycięstwa traktuje jako nagrodę za trud i wysiłek oraz motywacje do dalszej walki.

Karol Jędrusiak

Mam 18 lat, a MMA trenuję prawie od dwóch lat. Wiecie kiedy minie dokładnie dwa lata od mojego pierwszego treningu w Szkole Walki Drwala? Dokładnie 8 lipca, czyli podczas trwania finałów mistrzostw świata amatorskiego MMA! Gdy byłem jeszcze bardzo młody, trenowałem z sukcesami judo, wygrywając m.in. młodzieżową Olimpiadę w Monachium. Czegoś mi jednak w tym sporcie brakowało, dlatego trafiłem do klubu Tomasza Drwala. Jestem bardzo ambitny i w ciągu tych dwóch lat udało mi się wygrać wiele zawodów amatorskich, ale o mistrzostwach świata w Las Vegas do nie dawna jeszcze nawet nie marzyłem. Jednak teraz, gdy już jestem w Reprezentacji Polski, zrobię wszystko, by wrócić z nich ze złotym medalem.

https://zrzutka.pl/3ykccm

Kevin Szaflarski

Ambitny, zawsze mierzy w najwyższe cele i zrobi wszystko by je osiągnąć.

Kontakt:

Polish MMA Federation (PLMMAF)

Opublikowano: 2015-05-28

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również