Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


II Gala Sportów Walki w Chełmie: Profesjonalna Liga MMA i walka pań

ii-gala-sportow-walki-w-chelmie-profesjonalna-liga-mma-i-walka-pan

To będzie największa tegoroczna impreza w Miejskiej Hali Sportowej w Chełmie. Już 24 listopada 2012 odbędzie się w niej II Gala Sportów Walki. W programie imprezy znalazło się m.in. siedem pojedynków w formule MMA (toczonych w ramach Profesjonalnej Ligi MMA) i walki bokserskie, w tym po raz pierwszy w Chełmie rywalizacja kobiet.

Organizatorzy II Gali Sportów Walki robią wszystko, aby impreza była wielkim wydarzeniem. Anonsowana wstępnie bokserska walka wieczoru pomiędzy Łukaszem Maćcem a Krzysztofem Szotem ostatecznie nie odbędzie się, bo Szot ma problemy zdrowotne i do 24 listopada nie zdąży przygotować formy.

Nie oznacza to jednak, że nie będzie emocji. Maciec, który przed rokiem na I Gali w pojedynku z Białorusinem Aleksandrem Abramenko dał pokaz boksu na wysokim poziomie, na pewno wystąpi w chełmskim ringu. W najbliższych dniach poznamy przeciwnika młodzieżowego mistrza świata Federacji TWBA.

Niezwykle ciekawie zapowiada się również pierwsza w Chełmie walka bokserska z udziałem kobiet. Rywalką olimpijki z Londynu Karoliny Michalczuk będzie 25-letnia Słowaczka Weronika Kalouskowa, który ma na koncie 25 walk (20-4-1).

Kibice w Chełmie na pewno zobaczą też siedem zawodowych walk MMA. Mirosław Okniński, szem klubu "Okniński MMA" i założyciel Profesjonalnej Ligi MMA zapowiada, że zawodnicy, którzy przyjadą do Chełma, zaprezentują wysoki poziom.

– Niektórzy z nich mają na koncie wspaniałe zwycięstwa po widowiskowych nokautach. Emocje w Chełmie są murowane! – podkreśla Okniński.

Bilety na Galę pojawią się w sprzedaży 5 listopada 2012. Można je będzie kupić w „Fanie Kultury” ul. Lwowska 1, Chełmskim Ośrodku Informacji Turystycznej ul. Lubelska 63, w „Centrum Sportu” - sklepie z odżywkami przy ul. Lwowskiej 11c oraz w redakcji Nowego Tygodnia ul. Lwowska 14.

Sprzedaż wejściówek będzie prowadzona również w dniu Gali w kasach Miejskiej Hali Sportowej. Ceny biletów: 20 zł (trybuny), 30 zł (parkiet), 60 zł (VIP – blisko ringu).

TUTAJ wstępna rozpiska PLMMA 9 w Chełmie.

Więcej na: nowytydzien.pl

Opublikowano: 2012-11-04

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również