Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Jacek Kreft vs. Patryk Rogóż na FEN 4 w Sopocie

jacek-kreft-vs-patryk-rogoz-na-fen-4-w-sopocie

Podczas gali FEN 4 "Summer Edition”, 16. sierpnia 2014, w pojedynku MMA w wadze lekkiej do 70 kg. zmierzą się miejscowy zawodnik, Jacek Kreft (4-1 MMA) z Mad Dogs Gdynia i Patryk Rogóż (8-0 MMA) z Fightmana Bochnia. To kolejna walka dodana do rozpiski sopockiej gali.

23-letni Jacek Kreft to wielokrotny medalista mistrzostw Polski w Judo, w kategorii juniorów i młodzieżowców. W tej dyscyplinie posiada czarny pas mistrzowski. Utalentowany i wszechstronny zawodnik ma za sobą szereg startów amatorskich w MMA na słynnych imprezach ALMMA. Pseudonim "Łamator" wiele mówi o jego charakterze. Sam zawodnik debiutował w profesjonalnych walkach w maju 2012, zmuszając do poddania Kamila Łebkowskiego z Okniński Team Biała Podlaska. W 2013 roku wygrał trzy pojedynki pokonując Patryka Grudniewskiego, Mariana Ziółkowskiego i Rosjanina Dmitriya Shestakova.

Jedyną, profesjonalną porażkę Kreft zaliczył w rewanżu z Ziółkowskim, na PLMMA w Wilanowie.

Cieszę się z walki na FEN 4 i do tego na swoim terenie. Miałem już trudnych rywali w karierze, ale teraz czas na zawodnika z bardzo dobrym rekordem i bardzo utalentowanego. Postaram się go godnie przyjąć w Spocie i odprawić z pierwszą przegraną. Wiem, że nie będzie łatwo, ale trudne wyzwania bardziej mnie motywują. Wierzę, że to będzie tak dobra walka na jaką zasługuje ta impreza - powiedział Jacek Kreft.

Jacek trenuje w gdyńskim klubie Mad Dogs pod okiem Bartosza Chyrka.

Patryk Rogóż liczy zaledwie 19 lat i już uchodzi za wielki talent polskiego MMA, co poparte jest dobrym rekordem zawodowym ośmiu zwycięstw. Rogóż debiutował na zawodowym ringu w maju 2012 pokonując przed czasem Dawida Harasia. Pozostałych siedmiu rywali także zostało pokonanych przez niego przed czasem. "Turki", jak nazwany jest młody zawodnik z Bochni, solidnie zawodowe walki wspierał startami w amatorskimi w ALMMA, gdzie odnosił sukcesy.

Czuję się gotowy na wielkie wyzwania, a takim wyzwaniem będzie dla mnie Jacek Kreft. Wierzę, że pokonam go i udowodnię, iż mogę wkrótce myśleć o wielkich światowych organizacjach. Wygram, bo potrzebuję tego zwycięstwa by budować swoją karierę - wyznał Patryk Rogóż, który trenuje pod okiem Tomasza Knapa w Fightmanie Bochnia.

Kibice będą mogli obejrzeć obu zawodników w Hali Stulecia w Sopocie, a także na antenie stacji Fight Box Live. Więcej informacji na www.fen-mma.com.

Sprzedaż biletów na galę prowadzi sieć KupBilet.p. Dodatkowo bilety dostępne są w punktach sieci STS i Empik. Tylko w Gdańsku oferuje je kilkanaście punktów sprzedaży, a w całym kraju blisko 300 punktów.

Oficjalna informacja organizatorów

Opublikowano: 2014-07-27

Komentarze

av

Jacka klub to Mad Dogs Gdynia :)

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również