Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


James Thompson zamierza rzucić kolejne wyzwanie Pudzianowi

james-thompson-zamierza-rzucic-kolejne-wyzwanie-pudzianowi

James Thompson w rozmowie z serwisem Gwizdek24.pl potwierdza, że 16 grudnia 2012 pojawi się w Londynie na gali MMC Fight Club, podczas której swoją walkę ma stoczyć Mariusz Pudzianowski. Przyznaje, że zamierza spotkać się z "Pudzianem" twarzą w twarz. - Nie jest to moim zamierzeniem, ale nie można wykluczyć, że może dojść do przepychanek - zapowiada Anglik.

Pudzianowski i Thompson mają za sobą dwie stoczone walki. Po raz pierwszy spotkali się przy okazji gali KSW 16. W Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu górą był Anglik, który mimo problemów, ostatecznie poddał Polaka.

Na kolejnej gali, w Łodzi, doszło do rewanżu, który wywołał lawinę komentarzy. Oficjalnie ogłoszono zwycięstwo Pudzianowskiego, choć wedle wszystkich obiektywnych obserwatorów pojedynku na nie nie zasłużył. Thompson nie mógł pogodzić się z werdyktem i jeszcze w ringu, w niecenzuralnych słowach wyraził swoje zdanie na temat rozstrzygnięcia. Zaledwie dwa dni później Federacja KSW przyznała się do błędu i uznała walkę za nieodbytą.

- Chcę zobaczyć walkę Pudzianowskiego i zapytać go dlaczego unika trzeciego starcia ze mną! Od czasu naszej drugiej walki nikt się do mnie w tej sprawie nie odezwał. To dziwne, bo przecież pierwszą walkę przegrał, aw drugiej… Wszyscy wiedzą co się stało - mówi Anglik w wywiadzie dla Gwizdek24.pl.

Dodaje, że nie jest jego zamiarem jakiekolwiek pozaringowe starcie z polskim zawodnikiem. Nie wyklucza jednak, że może być gorąco.

- No cóż, nie jest to moim zamierzeniem, ale to prawda, że nie można tego wykluczyć, że może dojść do przepychanek.

Zdaniem Jamesa Thompsona Mariusz Pudzianowski nigdy nie będzie liczącym się zawodnikiem MMA.

- Powiem to jasno i wyraźnie: Pudzian nie ma szans na dojście na szczyt MMA. Nie mówię tego, tylko dlatego, że go nie lubię. Powtórzę, szanuje go, ale on zwyczajnie za późno zaczął. Nie ma szans na mistrzostwo wagi ciężkiej - ocenia Thompson w rozmowie z Gwizdek24.pl.

Źródło: wp.pl

Fot.: KSW

Opublikowano: 2012-12-12

Komentarze

av

Thompson ma rację...;)

av

a ten poglowek czyli tomson szuka walki bo kaska sie skonczyla a apropo on zaczal bardzo wczesnie i tez nic nie osiagnol tylko baty zbieral burak z wyspy

av

Pooglądaj sobie jego walki w PRIDE, zanim coś powiesz na jego temat.

av

pudzian powinien mu spuscic manto w angli tak zeby nie bylo watpliwosci to by zamknal gebe angolowi a kibice z polski zrobic swoje na trybunach

av

pudzian to ciec do piet nie dorasta tomsonowi

av

@:
A ty kim jestes ??jak pudzian to ciec to co ty w zyciu osagles zazdrosc cie zrzera

av

@Łysy:
Również uważam, że Thompson to buraczydło, więc sam się zastanów, oglądałem te walki i co? Kupa mięcha próbująca obalać, nie potrafiąca boxować i atakująca na hura. Thompson ma rację co do jednego - wygrał 1. walkę przez poddanie. Obraża Polaków w swych postach, a WY mu poklaskujecie. Tak się Wam podoba to do Anglii! W Polsce potrzeba patriotów.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również