Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Jason "Mayhem" Miller zaczyna wychodzić na prostą

jason-mayhem-miller-zaczyna-wychodzic-na-prosta

Jason "Mayhem" Miller (28-10, 1 NC MMA) jest wreszcie wolnym człowiekiem. Przynajmniej w tym momencie może się tak czuć - uściślijmy. Po kilku trudnych latach, gdy Amerykanin mocno pracował na długą listę przewin, które dotyczyły przede wszystkim jego udziału w głośnych incydentach z udziałem organów ścigania, nadszedł czas w którym były reprezentant UFC zaczął z powodzeniem rozliczać się z przeszłością.

Na początku tego roku "Mayhem" został oczyszczony z zarzutu stosowania przemocy domowej, teraz 36-letni wojownik "wyczyścił" wreszcie całą swoją policyjną kartotekę. 

Miller przyznał się bowiem do wszystkiego, co zostało mu w ostatnich latach zarzucone, w tym do napaści na policjanta, rozbojów oraz do stawiania czynnego oporu w trakcie próby aresztowania. Teoretycznie Amerykanina skazano za to na 100 dni więzienia w zawieszeniu na trzy lata, jednak na poczet kary zapisano mu wcześniejsze 50 dni, które spędził łącznie w areszcie i darowano mu resztę pokuty.

Prawnik "Mayhema" podkreślił, że w ostatnim czasie jego klient zaczął wreszcie wychodzić na prostą, przestał rozrabiać i spoważniał, co na pewno miało ogromne znaczenie w momencie wydawania werdyktu.

Sam amerykański wojownik, który po raz ostatni walczył w MMA w maju ubiegłego roku - po raz pierwszy po czterech latach przerwie - wyznał natomiast, że wcześniej był bezdennie głupi, teraz jednak zmądrzał i nie zamierza w przyszłości znów schodzić na złą drogę.

Jak będzie, zobaczymy. "Mayhem" - przypomnijmy - jeździ teraz po całym świecie i komentuje różne gale. Był też niedawno w naszym kraju, do którego trafił wraz z Mattem Horwichem przed ubiegłoroczną PLMMA 70. Mówiono nawet, że w związku  z tym amerykański fighter może poważniej związać się z Profesjonalną Ligą MMA.

Czy tak rzeczywiście będzie, czas pokaże. W każdym razie "nowonarodzony Jason Miller" byłby bardzo ciekawym urozmaiceniem polskiej sceny MMA.

JAM

Opublikowano: 2017-04-06

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również