Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Jason "Mayhem" Miller zawalczy na gali PLMMA w lutym lub w marcu

jason-mayhem-miller-zawalczy-na-gali-plmma-w-lutym-lub-w-marcu

Jason "Mayhem" Miller (23-10, 1 NC MMA, 0-0 PLMMA) szykuje się do swojej kolejnej walki. Tym razem jednak - i to prawdziwy hit - była gwiazda UFC wystąpi w Polsce. "Mayhem", który swój ostatni bój (po czteroletniej przerwie) stoczył w maju tego roku, pojawi się na jednej z pierwszych gal PLMMA w 2017 roku, w lutym lub w marcu - poinformował nas Mirosław Okniński, szef PLMMA i główny trener w Nastula & Okniński Team.

Niedawno pisaliśmy o tym, że Miller oraz Matt Horwich (28-25-1 MMA, 0-1 PLMMA), z którym "Mayhem" przyjechał do Polski na walkę z Marcinem Naruszczką na PLMMA 70, postanowli pozostać w naszym kraju na dłużej. Obaj trenują teraz w Nastula & Okniński Team i snują konkretne plany na przyszlość.

O kolejnej walce Horwicha - jak zapewnia Mirosław Okniński - usłyszeć mamy już niebawem. Co do Millera natomiast jest pewność, że na początku 2017 roku zadebiutuje w PLMMA, której ma być twarzą, ekspertem oraz zawodnikiem.

"Mayhem" to, przypomnijmy, bardzo znana i lubiana także w Polsce (choć kontrowersyjna) postać światowych mieszanych sztuk walki. Miller ma na koncie pojedynki z najbardziej eksponowanymi przedstawicielami Ultimate Fighting Championship. Rywalizował z byłymi lub obecnymi mistrzami UFC: Georgesem St-Pierre'em, Michaelem Bispingiem czy z Robbie Lawlerem, którego pokonał (choć nie na gali organizacji Dany White'a).

Jeśli dodamy do tego boje z Timem Kennedym, C.B. Dolloway'em, Jake'em Shieldsem (w Strikeforce), Kazushim Sakurabą, Chaelem Sonnenem czy z Ronaldo "Jacare" Souzą, otrzymujemy obraz wojownika, który nie bał sie podejmować najpoważniejszych wyzwań i którego - co najważniejsze - nie bano się do nich wyznaczać.

Co więc spowodowało, że mimo ogromnego potencjału 35-letni Amerykanin nie do końca spełniał dotąd pokładane w nim nadzieje? Różne pozasportowe, złe nawyki oraz wybryki - tak to krótko opiszemy.

A jako przykład podamy wydarzenia z 2013 roku. Wtedy to bowiem jeden z najbardziej kontrowersyjnych zawodników MMA w historii został aresztowany za wtargnięcie do kościoła oraz użycie w nim gaśnicy.

"Mayhem"  w chwili zgarnięcia przez policję wprost z Mission Hills Church w Mission Viejo, był całkiem nagi.

Miller po aresztowaniu przeszedł wszystkie niezbędne testy i wyszedł z więzienia za kaucją, wynoszącą 20 tys. dolarów. Został przy okazji oskarżony o włamanie.

Jason Miller, który z trzech ostatnich walk dwie stoczył dla Ultimate Fighting Championship, przestał być zawodnikiem UFC po gali nr 146. Po porażce w Las Vegas ze wspomnianym C.B. Dollaway'em Dana White ogłosił, że podziękował "Mayhemowi" za współpracę.

Nie chcę się nad tym rozwodzić - wyjaśniał szef UFC. - Pożegnaliśmy się i już.

"Mayhem", który swego czasu brał udział w reality show stacji MTV pt. "Bully Beatdown", miał także kontrowersyjne pomysły na pojawianie się w klatce. A to był wystrojony na różowo, a to wchodził z papierową torbą na głowie, na której widniał namalowany, szeroki uśmiech. To wszystko, mimo że pojedynkom z jego udziałem dodawało kolorytu, budziło także wiele niepotrzebnych dyskusji o jakości tych przedstawień.

Teraz - jak zapewnia Mirosław Okniński - podobne dyskusje mogą wybuchnąć nad Wisłą, gdyż "Mayhem" Miller ma walczyć na galach PLMMA. Ale nie tylko walczyć. Ma także stanowić o sile jej medialnego przekazu, spełniając podczas wybranych gal Profesjonalnej Ligi MMA taką rolę, jaką podczas widowisk MMA spełnia Joe Rogan.

Dodatkowo Miller ma być także uczestnikiem seminariów, podczas których zaprezentuje umiejętności wykorzystywane przez siebie w UFC, dzięki którymi wygrywał m.in. z przyszłymi mistrzami tej organizacji.

Zainteresowani do zorganizowaniem seminarium z Jasonem "Mayhemem" Millerem proszeni są o wysłanie maila na adres plmma@o2.pl lub o kontakt telefoniczny pod nr 664416867.

TUBA

Foto: PLMMA

Opublikowano: 2016-11-22

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również