Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Jędrzejczyk vs. Penne na żywo tylko na Extreme Sports Channel

jedrzejczyk-vs-penne-na-zywo-tylko-na-extreme-sports-channel

Jeszcze tylko kilka dni dzieli nas od długo oczekiwanej walki Jędrzejczyk vs. Penne. Już w sobotę 20 czerwca o 21:00 widzowie Extreme Sports Channel będą mogli zobaczyć na żywo starcie Polki z Amerykanką o mistrzostwo w wadze słomkowej. Ten wieczór będzie zresztą należał do Polaków! Kto skrzyżuje rękawice na oktagonie w berlińskiej arenie O2 World? Przekonajmy się!

Bój Jędrzejczyk vs. Penne będzie pierwszą w historii UFC walką o pas dywizji kobiecej rozegraną w Europie. Będzie to także pierwsze oficjalne starcie Jędrzejczyk w UFC na naszym kontynencie (jej trzy poprzednie walki odbyły się w Stanach). Polka jest niekwestionowaną faworytką wieczoru, gdyż w tej walce to ona będzie broniła pasa mistrzowskiego federacji UFC.

W ramach karty głównej reprezentant Polski Łukasz Sajewski spotka się w klatce z Nickiem Heinem. Zawodnik z Trójmiasta 28 czerwca będzie świętował swoją pierwszą rocznicę oficjalnej współpracy z UFC. W maju nasz reprezentant zapowiadał, że czuje się pewnie przed spotkaniem z Niemcem, kibicują mu także fani mieszanych sztuk walki.

W jednej z walk karty wstępnej Piotr Hallman skrzyżuje rękawice z Magomedem Mustafaevem. „Płetwal” wraca do gry po kilkumiesięcznej przerwie i od razu spotka się z trudnym przeciwnikiem. Rosjanin wszystkie zwycięskie walki wygrał przed czasem i udało mu się pokonać przeciwników dziesięć razy z rzędu.

Gale UFC na Extreme Sports Channel będzie można oglądać na żywo przez najbliższych kilka lat. To prawdziwa gratka dla wielbicieli wydarzeń organizowanych przez federację Ultimate Fighting Championship – przez pewien czas w Polsce mogli oni śledzić gale na żywo jedynie w systemie PPV. Teraz fani mieszanych sztuk walki będą mogli obejrzeć ponad 40 transmisji gal UFC na żywo na ESC oraz sięgnąć do bogatego archiwum UFC.

JAM/oficjalna informacja Extreme Sports Channel

Opublikowano: 2015-06-17

Komentarze

av

czy Extreme Sports Channel jest dostępne przez internet legalnie?

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również