Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Jewtuszko: będę walczył w Niemczech, a niedługo zmienię kategorię

jewtuszko-bede-walczyl-w-niemczech-a-niedlugo-zmienie-kategorie

Maciej "Irokez" Jewtuszko poinformował w rozmowie z zaprzyjaźnionym portalem BoxingNews.pl, że najbliższy pojedynek planuje stoczyć podczas jednej z gal, która odbędzie się w Niemczech. Obecny mistrz federacji KSW kategorii lekkiej rozpoczął już treningi i powoli przygotowuje się do kolejnego starcia w klatce.

Może zobaczycie mnie w klatce i może niedługo w Niemczech. Jeszcze nie będę zapeszał, ale prawdopodobnie będę się bił w Niemczech. Jeszcze nie mówię co i jak. Prawdopodobnie będzie to koniec maja, ale zobaczymy co i jak to wyjdzie. Jestem już prawie w 100% zdrowy. Treningi rozpocząłem w Ankosie i Grunwaldzie. Myślę, że będę dobrze przygotowany - powiedział Maciej Jewtuszko.

Jewtuszko wykluczył możliwość walki z Mateuszem Gamrotem, który w kuluarach wymieniany był jako jego potencjalny rywal. "Irokez" zapowiedział, że w niedalekiej przyszłości zmieni kategorię wagową na półśrednią (do 77 kg) lub nawet średnią (do 84 kg), a pod koniec roku stoczy ostatni pojedynek w obronie tytułu KSW wagi lekkiej.

Wątpię, żeby doszło do mojej walki z Mateuszem Gamrotem. Jesteśmy tak naprawdę w jednym klubie i przeciwnikami możemy być tylko na treningu. Najprawdopodobniej swoją ostatnią walkę w kategorii do 70 kg toczył będę we wrześniu lub październiku na gali KSW i przechodzę wagę wyżej, albo może nawet dwie kategorie wyżej. Na razie myślę o tym, aby w niedalekiej przyszłości toczyć walki w kategorii do 77 kg, a co będzie zobaczymy - powiedział BoxingNews.pl, Maciej Jewtuszko.

Źródło: BoxingNews.pl

Foto: Paweł Polkowski (MMAnia.pl)

Opublikowano: 2014-03-04

Komentarze

av

Szkoda zdrowia na 70kg. Wbijaj chłopie na tyle żeby organizm nie cierpiał!

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również