Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Jon Jones nie jest poważnie kontuzjowany. Wróci w tym roku?

jon-jones-nie-jest-powaznie-kontuzjowany-wroci-w-tym-roku

Mistrz wagi półciężkiej UFC Jon Jones nie jest poważnie kontuzjowany - tak twierdzi Dana White. Jego uraz okazał się dużo lżejszy niż mogło się w pierwszej chwili wydawać - dodaje szef UFC.

Jones (17-1 MMA, 11-1 UFC) wpędził się w kłopoty w pierwszej rundzie walki w obronie tytułu z Vitorem Belfortem (21-10 MMA, 10-6 UFC) na UFC 152 w Toronto, w miniony weekend. Brazylijczyk w pewnym momencie, po znalezieniu się na plecach, zaczął wyciągać balachę i niewiele zabrakło, by zakończył sukcesem całe przedsięwzięcie. Potem przyznał, że lekko odpuścił, gdy usłyszał dziwne odgłosy dobiegające z napiętego ponad stan ramienia Amerykanina.

- Z tego co wiem z Jonesem jest lepiej niż to w pierwszej chwili wyglądało - oznajmił White. - Trudno teraz powiedzieć, czy będzie mógł wrócić do Oktagonu np. w grudniu tego roku, ponoć nie jest z im też aż tak dobrze, ale nie można tego ostatecznie wykluczyć - dodał White.

Wciąż nie wiemy więc na jak długo, z powodu urazu bicepsu, "Bones" zostanie wykluczony z udziału w galach UFC. Wszystko wygląda jednak dużo lepiej niż to się początkowo wydawało.

White, opowiadając o perypetiach mistrza UFC, wyjawił także co działo się z Jonesem zaraz po walce z Belfotem

Otóż znienawidzony przez kibiców Ultimate Fighting Championship czempion wprost z Toronto poleciał do Baltimore na spotkanie ze swoimi braćmi, zawodnikami ligi NFL: Arthurem Jonesem (Baltimore Ravens) i Chandlerem Jonesem (New England Patriots).

Zaraz potem Jon miał rozmawiać na temat urazu z lekarzem rodzinnym.

- Bardzo chciał w pierwszej kolejności spotkać się z tym doktorem. Wcześniej i ja miałem okazję pogadać z nim chwilkę. Nie wyglądał na bardzo poważnie kontuzjowanego. Myślę, że wydobrzeje szybciej niż to się wszystkim wydaje. Potwierdza to dodatkowo dźwignia, którą założył rywalowi na koniec pojedynku podczas UFC 152 - stwierdził White.

JAM

Opublikowano: 2012-09-28

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również