Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Jones na razie na wolności - nie usłyszał przed sądem zarzutów. WIDEO

jones-na-razie-na-wolnosci-nie-uslyszal-przed-sadem-zarzutow-wideo

Mistrz wagi półciężkiej UFC Jon Jones po raz pierwszy od czasu domniemanego spowodowania wypadku i ucieczki z miejsca zdarzenia, stanął dziś przed sądem, by dowiedzieć się co czeka go w najbliższej przyszłości. I na razie nie usłyszał żadnych, formalnych zarzutów, bowiem wciąż nie otrzymał jeszcze oficjalnie aktu oskarżenia przygotowanego przez prokuraturę.

Jones, reprezentowany przez adwokata Vincenta Warda, ostatecznie uniknął aresztowania. Może więc przebywać na wolności, musi jednak trzymać się z dala od napojów wyskokowych i narkotyków. "Bones" może też bez ograniczeń podróżować po kraju i nie stracił uprawnień do prowadzenia samochodu (nie została mu jednak zwrócona kaucja w wysokości 2,5 tys. dolarów, wpłacona w poniedziałek), musi być jednak w stałym kontakcie ze swoim prawnikiem.

Jones - przypomnijmy - jest oskarżony o spowodowanie wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia. Grozi mu kara do trzech lat więzienia. Wszystko dlatego, że 25-letnia kobieta w ciąży, w której samochód Jones uderzył, ma złamaną rękę i peknięty nadgarstek. Jon Jones (21-1 MMA, 15-1 UFC) wciąż może więc teoretycznie zmierzyć się z Anthonym Johnsonem (19-4 MMA, 10-4 UFC) w dziewiątej obronie tytułu na UFC 187, która odbędzie się 23 maja w Las Vegas, w MGM Grand Garden Arena. Wszystko zależy jednak od tego, co osattecznie postanowi UFC.

Tymczasem biuro prokuratora generalnego w Bernalillo, gdzie prowadzone jest śledztwo, ma 60 dni na podjęcie decyzji, czy kontynuować postępowanie przeciwko mistrzowi UFC w wadze półciężkiej i postawić mu oficjalne zarzuty. Jeśli się na to zdecyduje, Jonesowi grozi sądowy proces.

JAM/mmajunkie.com

WIDEO z przesłuchania:


Opublikowano: 2015-04-29

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również