Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Jose Aldo grozi sądem Chaelowi Sonnenowi i UFC

jose-aldo-grozi-sadem-chaelowi-sonnenowi-i-ufc

Jose Aldo bardzo poważnie podchodzi do kwestii oskarżeń o to, że jego wycofanie się z walki z Conorem McGregorem na UFC 189 było podejrzane.

Przypomnijmy: brazylijski mistrz wagi piórkowej zrezygnował z pojedynku z Irlandczykiem na kilkanaście dni przed galą w Las Vegas z powodu kontuzji żeber. Tak głosił oficjalny komunikat i takie też wiadomości napływały z obozu Aldo.

Potem jednak kij w mrowisko wsadził Dana White, który zaczął podważać wiarygodność dokumentacji medycznej, dostarczonej UFC przez ekipę Brazylijczyka, sugerując że dotyczyła ona starego urazu i że cała sprawa jest "niejasna", bowiem różni lekarze i różne komisje wydały różniące się opinie na temat żebra Aldo i tego, czy faktycznie jest ono złamane, czy też nie. Co oczywiście sprowokowało wielu komentatorów do postawienia pytania: a może brazylijski mistrz bał się walczyć z McGregorem?

Teraz okazało się, że Jose Aldo nie zamierza przejść nad całą tą sprawą do porządku dziennego.

Jak wyjawił Chael Sonnen, niedawno zadzwonił do niego adwokat brazylijskiego wojownika i zagroził że "The American Gangster" zostanie pozwany do sądu, jeśli nie zaprzestanie rozgłaszania plotek, podważających wiarygodność Aldo.

Amerykanin opowiadając o całej sprawie w "You're Welcome! With Chael Sonnen" wyjaśnił, że próbował wytłumaczyć dzwoniącemu prawnikowi, iż powtórzył tylko zasłyszane opinie i że zostały one wypowiedziane na oficjalnej konferencji prasowej UFC.

Przedstawiciel Aldo postraszył natomiast Sonnena, że jeśli w najbliższym czasie znów zostaną powtórzone nieprawdziwe informacje na temat "Scarface", sprawdza skończy się w sądzie.

Czyżby więc w świecie MMA miała wybuchnąć niebawem kolejna, wielka wojna? Pożyjemy, zobaczymy.

JAM

Opublikowano: 2015-07-22

Komentarze

av

Co to za mistrz który co chwilę wylatuje z walk. UFC go promuje, a ten to olewa. Albo jest delikatny, albo źle wylicza cykle. To jest żałosne!!! To organizacja ma decydować, bo to nie KSW gdzie zawodnicy mogą szantażować federacje.

av

Zastanów się co Ty mówisz, uszkodź sobie żebro i idź z kimś walczyć na mistrzowskim poziomie.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również