Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Josh Koscheck, z powodu kontuzji, nie wystąpi na gali Bellator 148

josh-koscheck-z-powodu-kontuzji-nie-wystapi-na-gali-bellator-148

Josh Koscheck (17-10 MMA, 0-0 BMMA), bohater pierwszej historycznej edycji TUF, który podpisał niedawno kontrakt z organizacją Bellator, miał zawalczyć po raz pierwszy dla nowego pracodawcy na gali Bellator 148, 29 stycznia 2016 we Fresno. Przeciwnikiem 38-letniego byłego pretendenta do tytułu mistrza UFC w wadze półśredniej miał być Matt Secor (7-2 MMA, 1-1 BMMA).

Ale nie będzie, bowiem walka ta została odwołana. Powód: kontuzja Koschecka. Nowa data debiutu Amerykanina w Bellatorze nie jest na razie znana. Znany jest natomiast nowy pojedynek wieczoru gali Bellator 148. Będzie nim potyczka Paul Daley (37-13-2 MMA, 3-0 BMMA) vs. Andy Uhrich (11-5 MMA, 1-2 BMMA).

Przypomnijmy: "Kos" nie miał w minionych kilkudziesięciu miesiącach dobrej passy. Amerykanin ostatni pojedynek wygrał w 2012 roku przez niejednogłośną decyzję, a jego rywalem był wówczas Mike Pierce.

Po tym pojedynku Koscheck przegrał pięć razy z rzędu: z Johnym Hendricksem, Robbiem Lawlerem, Tyronem Woodleyem, Jakiem Ellenbergerem i w marcu 2015 roku z Erickiem Silvą.

37-letni zawodnik z Nowego Jorku ma za sobą 27 zawodowych pojedynków, z czego 25 stoczył dla UFC. W grudniu 2010 roku, na UFC 124, Josh stanął do walki o pas kategorii półśredniej, jednak został wyraźnie wypunktowany przez Georgesa St. Pierre'a.

Teraz jego kariera zdaję się być już blisko końca i jak sam stwierdził, to właśnie w organizacji Scotta Cookera zamierza ją zakończyć.

Na razie jednak ma kłopoty, by w niej zadebiutować.

Opublikowano: 2016-01-07

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również