Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Juras Blog z Betsafe.com: Obudźcie mnie z koszmaru...

juras-blog-z-betsafe-com-obudzcie-mnie-z-koszmaru

Juras, na swoim blogu, na worldofbetsafe.com, o walce Tymoteusza Świątka na FEN 6. Trzeba to przeczytać:

Siedzę właśnie na miejscu pasażera w samochodzie Andrzeja Janisza i trzęsę się z wkurwienia. Wracamy z gali FEN 6. Świetnej gali, o której gdyby nie finał długo by mówić w samych superlatywach. Postanowiłem, że mimo słabego stanu psychicznego napiszę bloga. Bardzo emocjonalnego.

Kurwa jebana mać. Tyle można powiedzieć o tym co widzieliśmy w starciu Tymka Świątka z Victorem Marinho.

Po pierwszej rundzie wszyscy byliśmy w ekstazie, po tym jak Omen przetrwał ciosy i kolana Portugalczyka. W drugiej rundzie wrócił do gry prezentujac niebywały charakter i wytrzymałość. To samo w kolejnej odsłonie. Miała to być walka roku, walka historia polskiego MMA. Zostanie jednak zapamiętana jako rzeźnia na zawodniku Fightman Bochnia. Jako skandal, do którego nie powinno dojść na żadnej gali MMA w Polsce i na świecie. Od czwartej rundy Polak był nieprzytomny i mimo, że podziwialiśmy jego serducho do walki to zaczął nam się łamać glos.

Do piątej nie powinno w ogóle dojść. Tymek ledwo stał na nogach. Liczyliśmy, że ktoś to przerwie. W pierwszej chwili powinien to być sędzia tego pojedynku. To on rządzi w walce. Sebastian Jagielski jest skończony. Jako sędzia nie powinien już nigdy wejść na gale sportów walki w kraju. Jego niekompetencja przyćmiła cały blask gali FEN. To on nie przerwał walki choć miał do tego pełne prawo już w czwartej rundzie. To on powinien po pierwszej rundzie i każdej kolejnej wzywać lekarza gali, aby sprawdził stan zdrowia zawodnika. Nie zrobił tego.

Pomijam fakt, że miał w dupie czystość walki, choćby łapanie się lin przez Tymka, za które powinien odjąć mu punkt. Nic już tego nie zmieni. Stało się. Po walce w mocnych i dobitnych słowach powiedziałem co sądze o jego pracy. Tym pojedynkiem zabrał Świątkowi kilka lat życia…

Jeżeli zatem sędzia nie przerywa walki to kto? Narożnik zawodnika. Mieli prawo rzucić ręcznik kilka razy, jednak chora ambicja trenera Knapa nie pozwoliła na to. Tymek był nieprzytomny. Nie miał siły stać na nogach. On jednak uznał, że walczą do końca. To jest kurwa skandal.

Ludzie naokoło klatkoringu FEN krzyczeli, machali rękami, aby ktoś to przerwał. My krzyczeliśmu do mikrofonu. Nikt. Nikt, kurwa, nie wpadł na pomysł, aby przerwać tę rzeźnię. To jest skandal. Trener jest jak ojciec. Komu ma ufać zawodnik jak nie jemu? Gardzę takim ojcem.

Całość bloga TUTAJ, na worldofbetsafe.com

Opublikowano: 2015-03-07

Komentarze

av

Nic dodac nic ująć!!! Siedziałem na trybunach i bylem jednym z wielu którzy krzyczeli " przerwać walkę!!! " Główna walka wieczoru nie przypominała niczego co ma związek z rywalizacją sportową.

av

Koszmar to był komentarz na tej gali, który jest wręcz skandaliczny. Ciągle jakieś wychwalanie KSW i jechanie po ludziach których nie lubią, a nigdy ani słowa nie było o Anzorze, czy Strusie w kontekście negatywnym, ale pamiętam jak jeździli po Łukaszu za soccerkicka na PLMMA. Wiocha, a nie profesjonalny komentarz.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również