Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Juras w Radio Koksu: jeśli Robertowi starczy tlenu, wygra

Łukasz "Juras" Jurkowski udzielił ekskluzywnego wywiadu dla „Radia Koksu”. Z prawie czterdziestopięciominutowej Juras wyjawił co sądzi o walce Hardkorowego Koksa z Najmanem i dlaczego na czas jej trwania wyłączy mikrofon komentatora. Poza tym opowiedział m. in. o tym, dlaczego przestał walczyć i czemu nigdy nie przestanie trenować.

Michał Konowalski, współprowadzący "Radia Koksu", zaczął rozmowę pytaniem o walkę Roberta Burneiki z Marcinem Najmanem. "Juras" przyznał, że ciężko jest przesądzać o wygranej któregoś z zawodników:

- Ktoś, kto nie ma doświadczenia w sportach walki, nie ma czego szukać w klatce czy w ringu z osobą, która trzymała już rękawice na rękach. Jeśli jednak Robert jest mocny psychicznie i  ma troszeczkę więcej tlenu niż na 15 sekund, to akurat z tym rywalem wszystko jest możliwe. Sam jestem ciekawy jak to będzie wyglądało - stwierdził  Łukasz.

"Juras" dobrze wypowiadał się o Hardkorowym Koksie, który oprócz przewagi psychicznej nad rywalem, ma również ogromy dystans do siebie i co najważniejsze - przychylność fanów:

- Nie sądzę, żeby Robert jakoś mocno stracił w oczach kibiców. On nie jest zawodnikiem występującym na co dzień w tej formule, więc porażka w MMA, z kimkolwiek by nie walczył, absolutnie nic mu nie odbiera. Widać, że Robert dobrze się bawi filmikami, które wrzuca, i niech tak zostanie.

Potem przyszła kolej na pytania fanów "Radia Koksu". Odpowiedzi na nie nie były łatwe. "Juras" został np. zapytany, czy zakończył tak szybko sportową karierę ze względu na kasę.

- Zdecydowanie nie chodziło o pieniądze – mówił Łukasz. - Po prostu wyznaczyłem sobie limit porażek. Kilka lat temu, kiedy miałem złą passę - trzy przegrane z rzędu - powiedziałem, że jak dobiję do dziesiątej, bez względu na liczbę zwycięstw, kończę przygodę z MMA. Nie chce być zawodnikiem, który ma taki sam bilans porażek jak zwycięstw.

Chcesz dowiedzieć się więcej, zobacz i posłuchaj!

Opublikowano: 2012-04-05

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również