Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Już niebawem The Ultimate Fighter z Rondą Rousey i Mieshą Tate?

juz-niebawem-the-ultimate-fighter-z-ronda-rousey-i-miesha-tate

Szesnasta edycja The Ultimate Fighter nie przyniosła oczekiwanych profitów. O niczym to nie świadczy, wszak kryzysy i przestoje zdarzają się wszystkim i wszędzie, jednak - jak to w UFC bywa - reakcja na spadek zainteresowania projektem była natychmiastowa.

Oto pierwsza w historii mistrzyni Ultimate Fighting Championship w kategorii koguciej (bez stoczenia walki) Ronda Rousey, niby to spontanicznie, ogłosiła:

- Bardzo chciałabym znaleźć się w TUF. To byłoby fascynujące móc dowodzić zespołem chłopaków lub dziewcząt. Choć - nie ukrywam - świetnie by się stało, gdybym mogła dowodzić drużyną facetów. byłoby to bardzo pouczające, gdyby ludzie zobaczyli jak dziewczyna radzi sobie z mężczyznami - wyznała Ronda. - Mam nadzieję, że Dana White da nam tę szansę i niebawem zobaczym edycję TUF z nami, dziewczynami, w roli trenerów.

Na odpowiedź, także spontaniczną, a jakże, nie trzeba było długo czekać:

- To bardzo prawdopodobne, że już niebawem zobaczymy The Ultimate Fighter z kobietami w rolach głównych - wyjawił White. - Jak dla mnie możesz, Ronda, być trenerem jednego z zespołów. Drugi mogłaby poprowadzić na przykład Miesha Tate. Co Ty na to? Wiesz jak jest, pożyjemy, zobaczymy. Na to wszystko potrzeba czasu - odpowiedział, w całkiem niezaplanowany sposób, szef organizacji UFC.

Wygląda na to, że Tate i Rousey (obie na zdjęciu) już niebawem stoczą rewanżową walkę (w pierwszej Ronda pokonałą Mieshę i odebrała jej mistrzowski pas organizacji Strikeforce). A wcześniej właśnie te dwie panie - po raz pierwszy w historii - będą trenować dwie przeciwne ekipy w TUF.

JAM

Opublikowano: 2012-12-22

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również