Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Kamil Giez vs. Karol Jędrusiak 16 stycznia na TFL 8/AFC 7 w Lublinie

kamil-giez-vs-karol-jedrusiak-16-stycznia-na-tfl-8-afc-7-w-lublinie

Reprezentant MACIEJEWSKI TEAM KRAŚNIK/DZIKI WSCHÓD BIAŁA PODLASKA, Kamil Giez, już 16 stycznia 2016 w Lublinie, skrzyżuje rękawice z podopiecznym Tomasza Drwala, Karolem Jędrusiakiem.

Mieszkający w Kraśniku, a trenujący w Białej Podlaskiej pod okiem Łukasza Grochowskiego Kamil znany jest również jako osoba odpowiedzialna za organizację gal lubelskiej federacji TFL.

Wśród ludzi zaangażowanych w projekt TFL mamy jak widać również zawodników i dzięki temu możemy pochwalić się dobrą opinią w środowisku MMA, bo żyjemy tematem. Kamil będzie sprawdzał tym razem klatkę i detale z perspektywy zawodnika, co będzie kolejnym naszym doświadczeniem, które zdobywamy na własnej skórze "organiztora". To nasza przewaga, bo robimy to z pasji i chęci tworzenia sportu. Kamil odpowiedzialny był za światło, muzykę oraz zaplecze zawodnicze. Teraz sprawdzi klatkę, matę, rękawice, sprzęt sportowy. To będzie coś więcej niż kolejna walka. Wszyscy z TFL trzymamy kciuki za Kamila - mówi Jacek Sarna.

Dla Kamila będzie to debiut w klatce Thunderstrike Fight League. Zawodnik Krakowskiej Szkoły Walki Drwala, Karol Jędrusiak, może pochwalić się większym doświadczeniem amatorskim. Krakowianin brał udział między innymi w tegoroczynych mistrzostwach świata w Las Vegas.

Kamil to chłopak z Kraśnika i mam nadzieję, z całym TEAM MACIEJEWSKI, że pokona SZKOŁĘ WALKI DRWALA, no i rozpocznie przygodę z MMA tak jak ja kilkanaście lat temu w USA - komentuje Adam "Maja" Maciejewski.

JAM/oficjalna informacja organizatorów

Opublikowano: 2015-12-26

Komentarze

av

Czy kamil wygrał czy niewiadomo ale jeszcze raz zmierzy
kamil dakiego ląkika dostał wgłowe ale się podnjus totoprze że dostał puchar ale chce ieszcze raz podejść do walki.............

av

Niech sie zmierzy ze swoim bratem rafalem

av

To by byl hit i to jeszcze w krasniku wow by się dzialo nie ma to jak dodac troche zabawy przy tym oglądalność wzrośnie czekamy organizatozy czekamy doświadczony Kamil vs nieświadomy gromu na leb rafal normalnie hit roku

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również