Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Kamil Łebkowski leci do Tokio, by walczyć na gali WSOF

kamil-lebkowski-leci-do-tokio-by-walczyc-na-gali-wsof

Kamil Łebkowski (13-4 MMA), były już mistrz Profesjonalnej Ligi MMA w wadze piórkowej, podpisał kontrakt z World Series of Fighting. "Bomba" swoją pierwszą walkę dla amerykańskiej organizacji stoczy już 7 lutego 2016 w Tokio.

Jak zaczynałem interesować się MMA marzyłem o tym, że zawalczę w Kraju Kwitnącej Wiśni, teraz to marzenie się spełnia! - napisał na swoim facebookowym profilu Łebkowski.

Łebkowski, do niedawna jedna z największych gwiazd organizacji Mirosława Oknińskiego, jest niepokonany od kwietnia 2013. Reprezentant Dziki Wschód Poland: Top Team wygrał od tamtej pory osiem kolejnych pojedynków, w tym ostatni z Ashleighem Grimshawem (16-9-1, 12 NC MMA) w walce wieczoru podczas wrześniowej gali Phoenix Fight Night 27 w Anglii.

Polak zakończył ten bój w bardzo efektowny sposób. Szybko bowiem dopadł swojego rywala (byłego pretendenta do mistrzostwa BAMMA) w parterze i zniszczył go potężnym ground & pound już w 3:33 pierwszej rundy.

WOW! Ależ brutalnie Łebkowski znokautował Grimshawa. Grimshaw długo leżał na ziemi, potrzebna była interwencja medyczna. Ostatecznie Ashleigh jakoś stanął na nogi, ale nie był w stanie o własnych siłach wyjść z klatki - komentował pojedynek brytyjski portal Kingdom MMA.

Niedługo po tym triumfie 27-letni wojownik zapowiedział w rozmowie z portalem MMAnia.pl, że teraz zamierza sobie butem wykopywać dziurę w drzwiach do UFC. Kolejne kopnięcie, jak się okazuje, ma zostać wykonane już 7 lutego w Tokio.

JAM

Nasz ostatni wywiad z Kamilem Łebkowskim:

Opublikowano: 2015-12-06

Komentarze

av

NAJBARDZIEJ TO MI SIĘ PODOBAŁ TEN NA PRAWO W CZARNYM.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również