Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Karolina Kowalkiewicz czuje smutek, żal, złość, gniew i rozczarowanie

karolina-kowalkiewicz-czuje-smutek-zal-zlosc-gniew-i-rozczarowanie

Karolina Kowalkiewicz (10-2 MMA, 3-2 UFC) przegrała w miniony weekend podczas UFC 212 z Claudią Gadelhą (15-2 MMA, 4-2 UFC). Przegrała, niestety, szybko, przez poddanie w pierwszej rundzie.

Polka długo milczała po tej porażce. Aż wreszcie postanowiła zabrać głos i wypowiedzieć się na temat swojego ostatniego występu.

Oto najświeższy wpis Karoliny Kowalkiewicz z Facebooka:

Smutek, żal, złość, gniew, rozczarowanie - nie ma odpowiednich słów żeby opisać to, co teraz czuję... Kocham to co robię, kocham MMA i nic tego nie zmieni, będę trenowała i walczyła dalej, i zapewniam Was, że do kolejnej walki wyjdę jak zawsze, uśmiechnięta.

Byłam naprawdę doskonale przygotowana do tego pojedynku i nie mam pojęcia co tam się stało. Po prostu Claudia była lepsza i to nie był mój dzień. Chciałam jej jeszcze raz bardzo pogratulować i podziękować za walkę. Jesteś niesamowitym sportowcem i wspaniałym człowiekiem i to był dla mnie zaszczyt, że mogłam się z Tobą zmierzyć. Dostałam cenną lekcję.

Kiedyś walczyłam tylko dla siebie, teraz walczę też dla Was, dlatego chciałam bardzo przeprosić wszystkich tych, których zawiodłam. Chciałam przeprosić moich trenerów, kolegów z STT, przyjaciół, rodzinę i wszystkich fanów, i jednocześnie chciałam Wam podziękować za ogromne wsparcie jakie od Was dostaję. Jesteście niesamowici, a ja jestem ogromną szczęściarą że Was mam.

Nie będę się za dużo rozpisywać bo spieszę się na trening...

Opublikowano: 2017-06-06

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również