Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Khabib Nurmagomedov zainspirowany powrotem Dominicka Cruza

khabib-nurmagomedov-zainspirowany-powrotem-dominicka-cruza

Niepokonany Khabib Nurmagomedov (22-0 MMA) ostatnią walkę stoczył w kwietniu 2014 roku, kiedy to zdominował i pokonał na punkty aktualnego mistrza kategorii lekkiej, Rafaela dos Anjosa.

Po walce z Brazylijczykiem, 27-letni Dagestańczyk ciągle jest trapiony przez kontuzje. Khabib w programie The MMA Hour, powiedział, że jedynie Dominick Cruz jest w stanie zrozumieć, co aktualnie czuje.

Te dwa lata, prawie dwa lata, to był dla mnie bardzo trudny okres. Ludzie tego nie rozumieją, tylko Dominick Cruz może to zrozumieć. On rozumie mój umysł, wie co teraz czuję. To jest jedyny gość, który wie, jak bardzo głodny walki jestem.

Nigdy z nim nie rozmawiałem, ani nawet go nie spotkałem. On jest jednym z najlepszych zawodników wszechczasów i chcę się z nim spotkać. Rozmawiałem o nim z Danielem Cormierem. Powiedział, że to badzo fajny gość, do tego skromny i doskonale rozumie MMA. Jest bardzo silny mentalnie, nikt nie jest w stanie go pokonać jeśli o to chodzi. To właśnie dlatego wrócił bardzo mocny.

Codziennie sparuje z bardzo mocnymi zawodnikami w klubie, ale prawdziwa walka to jest coś innego, ale jeśli jesteś silny mentalnie, jak Domicnik Cruz, to nie jest to problem dla ciebie.

Nurmagomedov, który od dłuższego czasu planuje zawalczyć z Tonym Fergusonem, wyjaśnił dlaczego tak bardzo chce skrzyżować rękawice właśnie z nim.

Ferguson ma na koncie siedem zwycięstw z rzędu. Pokonał Gleisona Tibau, Abela Truijllo, Edsona Barbozę, Josha Thomsona, mnóstwo twardych gości. Prawie wszystkich wykończył przed czasem. Lubię wyzwania, lubię twardych zawodników. Dlatego chcę z nim walczyć.

Dagestańczyk chciałby bardzo wystąpić na jednej gali ze swoim klubowym kolegą, Danielem Cormierem.

Chcę walczyć tego samego wieczoru co Daniel Cormier. Trenujemy razem i jesteśmy dobrymi kumplami. On mnie motywuje. Ja jego też czasem. Myślę, że to dobry pomysł. To będzie wielka gala, bo on walczy z Jonem Jonesem i wielu ludzi chce to zobaczyć. To jedna z największych walk w historii UFC, rewanż.

Opublikowano: 2016-01-23

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również