Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


King of the Cage. Najlepsze nokauty tylko w FightKlubie. WIDEO

king-of-the-cage-najlepsze-nokauty-tylko-w-fightklubie-wideo

Organizacja King of the Cage powstała w 1998 roku w Kalifornii, z inicjatywy Terry’ego Terbilcocka, który sam trenował różne sporty walki i dzięki temu zafascynował go świat MMA. Pierwsza impreza KOTC została zorganizowana w tym samym roku w Fontanie, na korcie tenisowym.

Późniejsze gale odbywały się już w miejscach bardziej kojarzących się ze sportami walki -  początkowo w Soboba Casino w kalifornijskim San Jacinto, a później w całych Stanach Zjednoczonych oraz w Australii, Wielkiej Brytanii, Japonii, Kanadzie i Republice Południowej Afryki. Licznik imprez zorganizowanych przez King Of The Cage zdążył już przekroczyć 250, a jeśli organizacja utrzyma tempo z ostatnich lat – wkrótce dobije do 300!

Co ciekawe, każda impreza KOTC ma swoją nazwę. I tak mieliśmy na przykład „Zimną Krew”, „Rewolucję”, „Złe Zamiary”, „Wybuch Nuklearny”, „Ulicznych Wojowników”, „Miasto Grzechu”, „Pierwszą Krew”, „Odbicie Zakładników”, „Niedokończone Interesy”, „Huragan”, „Graniczne Wojny”, „Bez Przebaczenia”, „Bez Litości”, „Walcz by Żyć” oraz „Moralne Zwycięstwo”.

Co jakiś czas organizacja przygotowuje przepyszny zestaw najepszych nokautów ze swoich gal. Zobacz ciosy, po których najwięksi twardziele nieprzytomni padają na deski! Najwspanialsze nokauty KOTC w każdą środę o 21.00, tylko w FightKlubie.

A poza tym na antenie FightKlubu wszystkie gale King of the Cage. Premierowe odcinki w każdy poniedziałek, środę i piątek późnym wieczorem.

Opublikowano: 2012-11-23

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również