Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


King of the Cage. Tony Lopez - dominator wag ciężkiej i superciężkiej

king-of-the-cage-tony-lopez-dominator-wag-ciezkiej-i-superciezkiej

Każde zwycięstwo odniesione w klatce zasługuje na szacunek. A co dopiero szesnaście wygranych pojedynków z rzędu. Taką niewiarygodną serią może się pochwalić Tony Lopez (32-9) – największy gwiazdor organizacji King of the Cage.

Między październikiem 2007 a marcem 2010 na Lopeza nie było mocnych. Pokonał w tym czasie 16 kolejnych rywali, z czego aż 13 przez nokaut! I to rywali z najwyższej światowej półki. Dłuższą serią zwycięstw w świecie profesjonalnego MMA może się pochwalić jedynie słynny Fedor Emelianenko.

Lopez nosi przydomek „Kryptonite” (tak nazywał się promieniotwórczy minerał dający siłę Supermenowi) i jest jedną z największych gwiazd amerykańskiego MMA. Na koncie ma między innymi mistrzostwo w kategorii półciężkiej, a dziś jest królem dywizji ciężkiej i super ciężkiej organizacji King of the Cage.

Powodów, dla których warto oglądać Tony’ego jest jednak znacznie więcej. Nic nie smakuje bowiem widzom tak dobrze, jak soczysty nokaut. A Lopez to typ zawodnika, który zawsze dąży do zakończenia walki przed czasem. Robił to już na rozmaite sposoby: „wyłączał światło” rywalom zarówno pięściami, jak i kopnięciami w głowę, zmuszał też przeciwników do poddania trójkątami i kimurami.

Lopez pokazuje się w klatce bardzo często, czasem nawet co kilka tygodni. I wciąż wygrywa.

Jego pojedynki - tak jak innych reprezentantów organizacji King of the Cage - można oglądać na antenie telewizji FightKlub.

Źródło: oficjalne materiały telewizji FightKlub.

Opublikowano: 2012-10-29

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również