Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Krzysztof Jotko: mogę walczyć na UFC 172

krzysztof-jotko-moge-walczyc-na-ufc-172

Niepokonany Krzysztof Jotko (14-0 MMA, 1-0 UFC) szykuje się nie tylko na sparingi z Georgesem St-Pierre'em w Tristar Gym, na które wraz z Adamaem Oknińskim wyruszy już 1 marca 2014, ale także do powrotu do Oktagonu. Polski wojownik, jak się okazuje, był bardzo blisko stoczenia swojego drugiego pojedynku dla największej organizacji MMA na świecie już 11 kwietnia 2014 w Abu Dhabi, na UFC Fight Night 39. Podczas tej gali - przypomnijmy - inny Polak, Daniel Omielańczuk, zmierzy się z Joshem Rosholtem.

Moim rywalem miał być Magnus Cedenblad, ten sam który niedawno wyzwał mnie na pojedynek na Twitterze - opowiada portalowi MMAnia.pl Jotko (TUTAJ i TUTAJ więcej o całej sprawie). - Ostatecznie, razem z trenerem i menedżerami, uznaliśmy że to jednak trochę za wczesny termin na pojedynek, bowiem dopiero na początku kwietnia wracam z Tristar Gym i wzięcie tej walki trochę zachwiałoby planem przygotowań. Więc moja odpowiedź brzmiała: chętnie zmierzę się z Cedenbladem, ale później, np. w maju. Z tego co wiem jest szansa że wrócę do Oktagonu nawet trochę wcześniej, bo już na UFC 172, na której mogę walczyć. Jeśli to się nie uda, będę bił się na jednej z gal UFC w maju.

Gdyby faktycznie Krzysztof Jotko znalazł się w rozpisce UFC 172, byłaby to dla niego duża nobilitacja. Gala ta - przypomnijmy - odbędzie się 26 kwietnia 2014 w Baltimore.

W pojedynku wieczoru w Baltimore Arena Jon Jones będzie bronił mistrzowskiego pasa wagi półciężkiej w boju z Gloverem Teixeirą.

Do karty walk tej imprezy wpisane są już także potyczki Phil Davis vs. Anthony Johnson i Luke Rockhold vs. Tim Boetsch.

TUTAJ wstępna rozpiska UFC 172.

JAM

Foto: Jacek Karczewski (MMAnia.pl)

Opublikowano: 2014-02-20

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również