Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


Krzysztof Jotko o walce z Brunsonem i treningach z Lebenem. WIDEO

krzysztof-jotko-o-walce-z-brunsonem-i-treningach-z-lebenem-wideo

Krzysztof Jotko (15-1 MMA, 2-1 UFC), w obszernej rozmowie z portalem MMAnia.pl, opowiada o zbliżającej się walce z Derekiem Brunsonem, zaleczonej kontuzji ręki oraz Chrisie Lebenie i jego pomalowanych na czarno paznokciach.

Opublikowano: 2015-04-21

Komentarze

av

Nie widzę kariery przy takim podejściu. To tu, to tam, ale co dalej? Fajna zabawa, a nie profesjonalne podejście.Póki co, to Krzysiek nie wygrał w UFC przed czasem, więc nie ma o czym gadać. Powodzenia,

av

@:
To tu to tam to najlepsza taktyka na zbieranie doświadczenia i uczenia się nowych rzeczy, które potem można dowolnie łączyć tworząc swój unikalny i nieprzewidywalny styl. To lepsze od treningów cały czas w tym samym klubie z tymi samymi ludźmi - w takim przypadku łatwo popaść w stagnacje. Co z tego, że Krzychu nie wygrał w UFC przed czasem? Przecież z walki na walkę widać progres. Wolę widzieć same decyzję w jego wykonaniu, jeżeli cały czas będzie się rozwijał, niż jakby miał stać w miejscu w sensie sportowym i jakimś lucky punchem lub jedną udaną akcją w ciągu całej walki znokautować rywala. In Krzychu we trust, Polak z przyszłością w UFC.

av

@Vietnam Oczywiście że Krzysiek ma duże szanse na karierę w UFC, tylko pamiętajmy że tam nie ma miejsca na bycie letnim. A co do skończenia przed czasem, to najpierw trzeba to zrobić by mówić o argumentach. Krzysiek miał wcześniej przewagę kondycyjną i tutaj powinien ten aspekt rozwijać zajeżdżając rywali wysokim tempem. Wszystko opiera się o dążenie do perfekcji.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również