Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


KSW 18. Waluś vs. Bazelak. Stawiamy na Walusia! WIDEO

ksw-18-walus-vs-bazelak-stawiamy-na-walusia-wideo

Kamil Waluś kontra Kamil Bazelak to kolejny pojedynek, który zobaczymy podczas gali KSW 18, 25 lutego w Płocku.

- Też jestem tym bardzo zaskoczony – tłumaczy MMAnii.pl Waluś (1-1-0). – Spełniają się właśnie moje najskrytsze marzenia. Przypuszczam, że mój rywal zrobi wszystko, by mnie pokonać. Jednak to ja wygram. Będę przygotowany lepiej od niego.

23-letni wojownik nie jest bardzo znany, jednak od dłuższego już czasu Łukasz Jurkowski, główny trener Walusia, zapowiadał że niebawem zrobi się o nim głośno.

Po ostatnim pojedynku swojego zawodnika podczas Fight Cup w Warszawie (Waluś wygrał wtedy przez TKO z Piotrem Wieryszko) Juras tak tłumaczył MMAnii.pl:

- Kamilowi należą się wielkie brawa za serce do walki. Umiejętności może wciąż jeszcze nie te, czeka nas wiele pracy, jednak jego hart ducha zasługuje na największe uznanie.

Reprezentant warszawskiego klubu Copacabana będzie przygotowywał się do pojedynku z Bazelakiem m.in. z Marcinem Różalskim, który stoczy podczas KSW 18 walkę wieczoru.

- Już kiedyś wspólnie trenowaliśmy. To niezapomniane przeżycia. Marcin ma bardzo ciekawą osobowość. I niesamowite psy, pitbulle – dodaje ze  śmiechem zdobywca amatorskiego Pucharu KSW.

Waluś wybiera się także na najbliższy obóz KSW i zamierza ćwiczyć tam ze zdwojoną energią. Nie tak dawno, by realizować swoją pasję i marzenia, zrezygnował z pracy. Nie żałuje tego. Wie jednak, że to tak naprawdę dopiero początek ewentualnej kariery.

- Pewnie, że wszystko mocno przeżywam. Mnóstwo ludzi w hali, jeszcze więcej przed telewizorami. Nie mam wyjścia, z presją też muszę wygrywać – opowiada. – Gdy jest źle odpalam jednak swoje disco-polo i jazda do przodu!

Waluś to inteligentny gość. Przy okazji bardzo szczery. Nie zgrywa wielkiego bohatera, nie szpanuje. Nie wstydzi się też kłopotów z wagą. Jeszcze niedawno miał 150 kg.

- Brzuch mogłem wozić na taczce – żartuje.

Dzięki drakońskiej diecie i ciężkim treningom pozbył się kilkudziesięciu kilogramów. Zaprasza, by na YouTubie obejrzeć film, gdzie o tym wszystkim opowiada.

Co teraz jest jego celem?

- Nie chcę, by źle mnie rozumiano, jednak jak większość zawodników MMA zakładam, że kiedyś będę bić się w UFC – odpowiada bez skrępowania. – Ale spokojnie. Kto, wie co z tego wyjdzie. Nie oszukujmy się, podczas ostatniej walki z Wieryszko 90 procent tego co robiłem w klatce, robiłem źle. Wiem, jak wiele roboty mnie czeka. Dlatego sorki, biegnę do szatni się przebrać, i zaczynam zasuwać – oznajmia na koniec rozmowy.

Dodajmy jeszcze, że jego rywal Kamil Bazelak to – podobnie jak Mariusz Pudzianowski – strongman, zajmujący się sportami walki, w tym MMA, który grywa również w polskich serialach.

JAM

Fot.: Paweł Polkowski (MMAnia.pl)

>>> TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ inne szczegóły KSW 18 <<<

>>> TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ rozmowa z Marcinem Różalskim <<<

>>> TUTAJ nasza relacja z Fight Cup <<<

>>> TUTAJ galeria z tej gali <<<

>>> TUTAJ gala Fight Cup. Battle of Warsaw i walka Waluś vs. Wieryszko. WIDEO

A tak Kamil Waluś opowiada o zrzucaniu wagi:

Opublikowano: 2012-01-05

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również