Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


KSW 18. Zapis naszej relacji na żywo i wyniki. Wstydu nie było

ksw-18-zapis-naszej-relacji-na-zywo-i-wyniki-wstydu-nie-bylo

To nie była zła gala. Walka wieczoru nie mogła nikogo rozczarować, bo też i Overeem nie był człowiekiem znikąd. Różal próbował, najpierw kopnięć, potem gdy dostał także pracy w parterze, jednak to było za mało na "Pytona" z Holandii. Polak też próbował wyciągnąć dźwignię, też dążył do poddania. - Chciałbym podziękować publiczności za doping i atmosferę na gali. Dziękuję rodzicom, narzeczonej, promotorom i kolegom. A także Valentijnowi, że skorzystał z propozycji. Przegrałem z doświadczeniem. Tym razem niestety, jak to się mówi, beka. Była większa presja i chęć pokazania się w rodzinnym mieście. Miejmy nadzieję, że to tylko przegrana bitwa, bo wojna wciąż trwa - stwierdził Różal. Natomiast Jerome Le Banner faktycznie przeprosił, że doznał kontuzji i rozczarował kibiców. Oraz obiecał, że jednak w Polsce wystąpi. WYNIKI U DOŁU STRONY.

godz. 00:05. I po ptakach. Psa nie nakarmimy. Różal odklepuje, Overeem wygrywa w pierwszej rundzie po założeniu dźwigni na stopę Różalskiego.

godz. 00:00. Nie no, Różal wychodzi przy pieśni z "Czterech Pancernych i psa". A my na tej wojnie ładnych parę lat, do domu wrócimy, w piecu napalimy, nakarmimy psa... I te ognie, i ta biała czapka... Jest szoł, kurewsk*e szoł :-)))

godz. 23:56. Różal zaraz będzie wychodził. Na razie Valentijn Overeem. Czujemy wszyscy dreszcze :-)

godz. 23:53. Sto lat od Płocka i Polski dla Błachowicza: - Nie miałem czasu na myślenie. Wszedłem do ringu i walczyłem. Wielki szacunek dla Mario Mirandy, wziął walkę z biegu, wsiadł do samolotu i wytrzymał ze mną 15 minut. Mam nadzieję, że mój występ podobał się i Darkowi Michalczewskiemu, który siedzi tuż pod ringiem, i wszystkim - skomentował swój bój Błachowicz.

godz. 23:51. Jan Błachowicz 30-28, 30-28, 30-28. Jednogłośnie. Ale czy słusznie? Chyba tak.

godz. 23:44. Fajna walka, fajnie się ogląda, dużo ciekawych technik w stójce. Tylko jakoś tak ognia w tym wszystkim brak. Ale i tak druga runda dla Błachowicza.

godz. 23:38. Janek Błachowicz kontra Mario Miranda. Czego ten Janek chce? O co mu chodzi? Zobaczymy. Na razie trudno powiedzieć.

godz. 23:24. Koniec przerwy. Na Janka Błachowicza czekają już dwaj kibice z biało-czerwoną flagą. Liczą na autograf? ;-)

godz. 23:12. Szkoda Sowińskiego, ale był słabszy. 10 minut przerwy. Nasi angielscy kumple z krzesełek obok szaleją z radości!

godz. 23:08. No i stało się. Silny, kondycyjnie przygotowany bez zarzutu "The War" udusił Kornika. Był lepszy, bez dwóch zdań.

godz. 23:04. Dla nas Warburton lepszy w pierwszej rundzie walki z Kornikiem.

godz. 23:02. Trudno zrozumieć co ci Anglicy krzyczą, ale jeśli wala piąchami w otwarte dłonie to chyba jasne o co im chodzi?

godz. 22:57. Obok nas kilku kibiców Warburtona. Prawda jest taka, że dotąd nie mieliśmy pojęcia jak NAPRAWDĘ wygląda zestresowany człowiek.

godz. 22:52. Przygotujmy się na wojnę! Curt "The War" Warburton idzie do ringu. Uhuhuuuu... Z przytupem. Tylko, że on jest z Liverpoolu. Jakoś mniej go za to lubimy ;-)

godz. 22:41. Dziwna to wielce była walka. Jewtuszko ukarany za nieprawidłowe kolano, potem odciągnięty od Amasingera choć ten jeszcze dychał. Tak czy inaczej strażak Maciej wygrał w pierwszej rundzie i zmazał plamę po poprzednim pojedynku z Kornikiem.

godz. 22:36. Irokez Jewtuszko wciąż na nogach. Jest postęp! :-)

godz. 22:31. Dean Amasinger po raz drugi w historii chodzi do ringu KSW. Wcześniej stał na prezentacji (pierwszy od lewej). Obok niego Curt Warburton, Mario Miranda, Janek Błachowicz i Artur "Kornik" Sosnowski.

godz. 22:25. Muza gruchnęła, ludzie usiedli. Darek Michalczewski też. A chwilę wcześniej jeszcze robił za eksperta:

godz. 22.21. Za trzy minuty znów WAAAAR!!! Plotka zza kulis: kolejna gala ma się ponoć odbyć w maju, a gwiazdą imprezy ma być ponoć Pudzian.

godz. 22.14. Darek Michalczewski gwiazduje, Pudzian udziela wywiadu. Le Banner wciąż nie przeprosił, że zawiódł. Może jeszcze przeprosi. Nic się nie dzieje. Jak to w przerwie ;-) PS. Dotychczasowe wyniki na dole.

godz. 22:03. A teraz 12 minut przerwy. Zapraszają znów do testowania gry. Damy sobie spokój, idziemy na smalec ;-)

godz. 22:00. Nikt chyba nie miał wątpliwości. Bedorf jednogłośną decyzja sędziów: 20-18, 20-18, 20-18. Trochę nam szkoda dzielnego Olivy, ale niech się cieszy że przeżył.

godz. 21:52. Bedorf rządzi. Ludzie szaleją. I drą się Karol, Karolo, Karol, Karol!!!!! Tylko tyle i aż tyle! A Karol mało Olivy nie zabił, nie udusił i nie zakopał. Świetna pierwsza runda Polaka.

godz. 21:44. Czas na Karola Bedorfa i Davida Olivę. Bedorf idzie do ringu. Twierdzi, że po zwycięstwo. Trzymamy za słowo! PS. Hala lekko opustoszała. Wyszli kibice Walusia :-)

godz. 21:38. Szybko, łatwo i przyjemnie Kamil Waluś, TKO, pierwsza runda (uderzenia w parterze)! Hurrrrra!!!

godz. 21:34. Tylu wrogów co ma Bazelak to chyba nawet nasz premier nie ma. A jakie transparenty wywieszono "na jego cześć! J...ć..., a zresztą dajmy temu spokój :-)

godz. 21:32. Dwaj Kamilowie poszczekali i obiecali sobie nawzajem totalne zniszczenie. No to zobaczymy. Kamil Waluś wchodzi do ringu przy "Highway to hell" AC/DC. I dlatego lubimy go jeszcze bardziej :-)

godz. 21:25. Werdykt: 20-18, 20-18, 20-18 dla Anzora Azhieva! Jak najbardziej słusznie.

godz. 21:24. Atak Azhieva, Dana wypada za liny. Obity łokieć Cengiza, gwizdy na trybunach. Jednak klatka ma swoją wartość w MMA.

godz. 21:18. No i po pierwszej rundzie. Dla nas Azhiew minimalnie lepszy. Szczególnie, że dwa razy sprowadził rywala do parteru.

godz. 21:10. Anzor Azhiew już w ringu. Cengiz Dana nadciąga!

godz. 21:05. No i jesteśmy po prezentacji zawodników walczących w pierwszej cześci gali. Od lewej: Cengiz Dana, Kamil Waluś, David Oliva, Karol Bedorf, Kamil Bazelak (przyjęty najchłodniej ze wszystkich)

godz. 20:57. WAAAAAAAR!!! Zaczyna się!

godz. 20:50. My to my, ale publiczność też ma już dość takiego marnowania czasu. Mimo, że miłe hostessy chodzą i roznoszą to i owo. 10 minut do startu.

godz. 20:40. Iwona Guzowska, Dariusz Michalczewski, Mariusz Pudzianowski i Jerome Le Banner już są. Wszystko ma się rozpocząć dopiero za 20 minut. Nic, cierpliwość to cecha prawdziwych wojowników.

godz. 20:38. W Polsacie Sport wywiady, u nas nerwowe wyczekiwanie. PS. Wszystkie wyniki będą uzupełniane na żywo na dole strony. I na bieżąco w relacji

godz. 20:23. Ruch pod sceną, ruch na trybunach. I oficjalne powitanie. A także info o akcji pomocy ciężko choremu Darkowi, przykutemu do łóżka. Oraz zaproszenie do zabawy w nową grę UFC. Za moment wchodzimy na antenę Polsatu Sport! ;-)

godz. 20:17. Było już Iron Maiden, "grali" też AC/DC, a teraz daje Offspring. Jest dobrze :-)

godz. 20:13. Ekipa na stanowiskach. To znak, że lada moment się zacznie!

godz. 20:02. Napięcie rośnie, ludzi przybywa. Aż się chce krzyknąć: waaaar panowie! Ale to jeszcze za chwilę.

godz. 19:45. No i przybył kolejny, a w zasadzie drugi z dwóch szefów KSW, Maciej Kawulski (z prawej). Czyli co? Czyli sytuacja wydaje się być pod kontrolą.

godz. 19:37. Taka fotka dla oddania klimatu. Kto nie był w Orlen Arenie, niech żałuje. Wypasiona hala. I - uwaga! ewenement na skalę kraju - obok stoi mega parking!!! Za darmolca!!!

godz. 19:26. Pycha. Dobra, do rzeczy. Krótkie konsultacje Martina Lewandowskiego, jednego z szefów KSW, z Mateuszem Borkiem i gruchnęła muzyka. Wniosek? Musi być show!

godz. 19:21. Myśleliśmy: napisać, nie pisać. Napiszemy. W biurze prasowym podają smalec. Znikamy na pięć minut.

godz. 19:19. Telewizje internetowe kręcą wszystko jak najęte. Głównie próby. O Ginie Carano, a w zasadzie jej braku, informują i o tym że gala się zacznie niebawem. Fajnie, bo byśmy nie wiedzieli niczego bez tego :-)

godz. 19:15. Witamy! Jesteśmy na miejscu. Na razie lekkie puchy, ale za kulisami praca wre. Przed chwila był na ringu Janek Błachowicz. Poruszał się, zrobił kilka padów, pokazał całkiem efektowne kopnięcia i spokojnie pomaszerował do szatni. Próbę generalną zrobił sobie także Mateusz Borek z Polsatu. Tyle, że on nie ćwiczył padów. Jedynie stójka. Z mikrofonem ;-)

Zapraszamy od godz. 19.00! Wprost z Płocka! Wyniki, relacje, pierwsze komentarze! NA ŻYWO na portalu MMAnia.pl!

Walka wieczoru.

 • Open.: VALENTIJN OVEREEM (30-26) vs. Marcin Różalski (2-1): poddanie (dźwignia na stopę), 1. runda (2:23)

Pozostałe.

 • 93 kg.: JAN BŁACHOWICZ (15-3) vs. Mario Miranda (13-4): jednogłośna decyzja (3 x 30-28)
 • 70 kg.: CURT WARBURTON (9-3) vs. Artur Sowiński (12-6): poddanie (duszenie, trójkąt rękoma), 2. runda (3:06)
 • 70 kg.: MACIEJ JEWTUSZKO (9-2) vs. Dean Amasinger (9-6): TKO (uderzenia w parterze), 1. runda (3:28)
 • Open.: KAROL BEDORF (7-2) vs. David Oliva (6-1): jednogłośna decyzja (3 x 20-18)
 • Open.: KAMIL WALUŚ (2-1) vs. Kamil Bazelak (0-1): TKO (uderzenia w parterze), 1. runda (1:48)
 •  75 kg.: ANZOR AZHIEV (2-0) vs. Cengiz Dana (14-18): jednogłośna decyzja (3 x 20-18)

Z Płocka nadawali Jacek Adamczyk i Paweł Polkowski

Opublikowano: 2012-02-25

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
 • [b]pogrubienie tekstu[/b]
 • [i]pochylenie tekstu[/i]
 • [u]podkreślenie tekstu[/u]
 • [img]link do obrazka[/img]
 • [url]http://jakis-link.pl[/url]
 • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
 • [quote]dowolny cytat[/quote]
 • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również