Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


KSW 19. Historyczna walka pań: Suska vs. Chojnoska

ksw-19-historyczna-walka-pan-suska-vs-chojnoska

Po raz pierwszy w dziesięcioletniej historii największej, polskiej federacji MMA dojdzie do pojedynku z udziałem pań. Na gali KSW 19 (data jeszcze nieznana) w limicie wagowym do 55. kilogramów rękawice skrzyżują ze sobą Marta Chojnoska (z prawej) i Paulina Suska.

Marta Chojnoska, znana jako "Mysza" to multimedalistka sportów uderzanych. Była mistrzynią kraju w Wushu, Muay Thai i K-1 Rules. W K-1 była m.in. mistrzynią Europy, i dwukrotną mistrzynią świata organizacji WAKO. Przed rozpoczęciem startów w sportach uderzanych przez ponad 12. lat trenowała judo.

Chojnoska ma dwadzieścia siedem lat i mieszka w Płocku. Trenuje w Centrum Sportów Walki pod okiem Marcina Różalskiego. - MMA to jest połączenie tego wszystkiego, co robiłam przez całe życie - wyznała "Mysza".

"Pika", bo taki pseudonim ma Paulina, jest dużo bardziej doświadczona od bswojej rywalki. Stoczyła sporo walk amatorskich i pięć pojedynków zawodowych.

26-letnia Suska trenuje w Radomskim Klubie Taekwondo. W swojej karierze była mistrzynią kraju w Taekwondo i Muay Thai, a także wicemistrzynią Polski w K-1.

Będzie się działo!

>>> TUTAJ więcej o walkach pań podczas gal KSW <<<

Opublikowano: 2012-03-01

Komentarze

av

Suske już raz wygrała z Chojnoską, a tak poza tym to Chojnoska powinna zjeść snickersa bo zaczyna gwiazdorzyć....jeszcze zawodowo się nie biła ale FUNPAGE na FB już zrobiła po ostatnim KSW. Błazenada.

av

niby fajnie, niby nie. jakoś mam mieszane uczucia co do walk pań na KSW. Wolalbym rozwój kategori -66 aniżeli okładające sie panie.

av

to chojnoska wygrała z suska :) hajterze...

av

Palanta to w swojej rodzinie szukaj.
Odwrotnie zostały napisane nazwiska i tyle. CO racja to racja Chojnoska wygrała z Suske.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również