Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


KSW 20. Błachowicz vs. Alexander, Pudzian vs. Piliafas

ksw-20-blachowicz-vs-alexander-pudzian-vs-piliafas

Wiemy już z kim podczas jubileuszowej gali KSW20, która 15 września odbędzie się w Ergo Arenie Gdańsk/Sopot skrzyżują rękawice Jan Błachowicz i Mariusz Pudzianowski.

Błachowicz, najlepszy zawodnik wagi półciężkiej w Europie zmierzy się z sześciokrotnym uczestnikiem gal UFC, Houstonem Alexandrem (na zdjęciu).

Dla czterdziestoletniego Amerykanina pojedynek z Polakiem będzie dwudziestą czwartą zawodową walką w formule MMA. Legitymujący się trzynastoma zwycięstwami i ośmioma przegranymi Alexander to weteran mieszanych sztuk walki, który w swojej karierze stawał naprzeciw takich sław jak m.in. Keith Jardine, Alessio Sakara, Thiagi Silva czy Gilbert Yvel.

- Preferuje walkę w stójce. Mocno bije i kopie. Jest lepszą wersją Sokoudjou. Lubi się bić, ja też lubię, a więc będzie dobra walka – mówi o najbliższym przeciwniku międzynarodowy mistrz KSW w wadze półciężkiej.

W swojej siódmej walce dla Federacji KSW Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Amerykanin o greckich korzeniach, Christosem Piliafasem.

Noszący przydomek „The Mad Greek” wojownik z USA stoczył dotychczas pięć pojedynków, wszystkie dla organizacji King Of The Cage. Przegrał tylko raz, a cztery zwycięstwa, które zanotował kończyły się ciężkimi nokautami dla jego przeciwników.

- Widziałem jego kilka walk i wiem, że chłop lubi się bić. Zapowiada się fajna walka z której to ja będę chciał wyjść zwycięsko – wyznał „Pudzian”.

Dwóch solidnych przeciwników dla Polaków gwarantuje wielkie emocje. Tym bardziej, że pojedynki z udziałem Błachowicza i Pudzianowskiego są walkami wieczoru gali KSW 20. Kto zwycięży to polsko-amerykańskie starcie? O tym przekonamy się już 15 września.

Obaj Amerykanie zjawią się w Polsce już w niedzielę. Zamieszkają w warszawskim hotelu Marriott. W poniedziałek zaś spotkają się z właścicielami Federacji KSW, żeby złożyć parafki pod kontraktami.

Źródło: KSW

Opublikowano: 2012-07-21

Komentarze

av

Christosem Piliafasem vs pudzian to bedzie replay walki z Yusuke Kawaguchi tyle w temacie a co do walki blachowicza to nie moge sie doczekac

av

Dobry rywal dla PUDZILI GO PUDZIAN POLSKA GORA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również