Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


KSW 20. Jacek Wiśniewski: przepraszam, wygłupiłem się

ksw-20-jacek-wisniewski-przepraszam-wyglupilem-sie

Zachowałem się głupio. Nic mnie nie usprawiedliwia. Bardzo wszystkich przepraszam - mówi były piłkarz Górnika Zabrze Jacek Wiśniewski, który w sobotę zadebiutował w MMA w gali Konfrontacji Sztuk Walk 20 w Gdańsku - pisze portal sport.pl.

Wiśniewski debiut miał nieudany. Z Kamilem Walusiem przegrał w I rundzie, sędzia przerwał pojedynek już w czwartej minucie. Co gorsza, "Wiśnia" po porażce w telewizyjnym wywiadzie w niecenzuralnych słowach ostro wygarnął sędziemu.

Były piłkarz Górnika Zabrze szybko się zreflektował, że popełnił błąd. - Zachowałem się głupio. Nic mnie nie usprawiedliwia. Jestem trenerem w szkółce, trenuję dzieci, i nigdy nie powinienem takich słów wypowiedzieć. Bardzo wszystkich przepraszam - mówi portalowi ŚLASK.SPORT.PL Wiśniewski.

Zawodnik przeprosił też arbitra pojedynku. - Zadzwoniłem do pana sędziego i przeprosiłem go za moje słowa - mówi. - Miałem doświadczonego przeciwnika, dostałem od niego parę "strzałów". Być może sędzia mógł dać trochę dłużej powalczyć, ale rozumiem, że arbitrzy mają swoje zasady, mogło dojść do jakiegoś wypadku. Dlatego rozumiem decyzję sędziego - twierdzi zawodnik.

Wiśniewski zamierza dalej walczyć w MMA. - Na pewno będę dalej to kontynuował, na sto procent. Zamierzam napisać do federacji o zgodę na występy w turniejach amatorskich - zapowiada.

TUTAJ występ Jacka Wiśniewskiego, za który teraz przeprasza.

Źródło: sport.pl

Fot.: KSW

Opublikowano: 2012-09-17

Komentarze

av

Waluś oddychał jak parowóz po walce masakra gościu nie ma nic kondycji po drugie sędzia przerwał ich walkę gdzie waluś uderzył tylko ze 3 razy w czym raz w twarz a resztę to machał byle jak łapami.... sędzie przerywa po 3 uderzeniach a u Mariusza?? Mariusz uderzył ze 20 razy.... prawie wszytsko w łeb i potrzebował czasu żeby sędzia to zakończył.... niesprawiedliwe...

av

MMAniak -jak walczy debiutant to sędzia nie może pozwolić go okładać! Wiśnia oddał plecy i mógł tylko leżeć -sam to przyznał -"Miałem doświadczonego przeciwnika, dostałem od niego parę "strzałów". Być może sędzia mógł dać trochę dłużej powalczyć, ale rozumiem, że arbitrzy mają swoje zasady, mogło dojść do jakiegoś wypadku. Dlatego rozumiem decyzję sędziego - twierdzi zawodnik." Walka Pudziana to trochę inne zasady -gdyby Waluś walczył z kimś bardziej doświadczonym to sędzia by nie przerywał.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również