Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


KSW 20. Mariusz Pudzianowski: jestem coraz lepszy!

ksw-20-mariusz-pudzianowski-jestem-coraz-lepszy

Mariusz Pudzianowski nie gubi formy. Podczas sesji, zorganizowanej przez federację KSW w warszawskim studiu fotograficznym "Forma", prezentował się znakomicie.

- Przepraszam, ma ktoś kawałek zwykłego plastra? Przyznać sie bez bicia! - zapytał groźnie jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć. Okazało się, że potrzebuje przylepca, aby... przykleić sobie spodenki.

- Kurde, pamiętam że przed walką z Marcinem Najmanem były na mnie za ciasne - wspominał "Pudzian".

Były strongman nie ukrywa, że niedawne treningi w USA i zmiana sylwetki wyszły mu tylko na dobre. Czuje się znakomicie i nie ma wielu kłopotów, np. z normalnym złożeniem rąk.

- Po walce z Sappem miałem tylko kilka dni przerwy. I znów wróciłem do treningów. Haruję bez przerwy. Czasami robi mi się od tego wszystkiego niedobrze, szczególnie męczące jest bieganie, ale nie narzekam. Pudzian jest dzięki temu coraz lepszy. Nigdy nie rzucałem słów na wiatr i teraz też wiem, co mówię: Pudzian jest coraz lepszy - opowiadał gwiazdor KSW. - Czy walka z Sappem była rozczarowująca? Być może Sapp nie prezentuje takiej formy, jak kiedyś, jednak to jest MMA, wystarczy chwila nieuwagi i lądujesz na dechach. Dlatego przez cały czas musiałem być czujny.

Z kim podczas KSW 20 zmierzy się Pudzianowski, wciąż nie wiadomo.

- W ciągu dwóch najbliższych tygodni wiele powinno się wyjaśnić. Nie chcemy niczego ogłaszać dopóki kontrakty nie zostaną podpisane. Wszystko trwa troche dłużej, ponieważ teraz podpisujemy umowy na więcej niż jedną walkę - tłumaczył Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji KSW.

- Czy możliwy jest rewanż z Jamesem Thompsonem? Tak, ale mamy kilka innych ciekawych propozycji, od lepszych od niego rywali. Poczekajcie, a nie będziecie rozczarowani - przekonywał Pudzian.

Więcej zdjęć z jego sesji (i nie tylko jego) już niebawem na portalu MMAnia.pl.

Tekst i zdjęcie: WOJ

Opublikowano: 2012-07-13

Komentarze

av

Rewanż z Timem Sylvią za lanie z przed dwóch lat byłby najlepszy!!!

av

"- Czy możliwy jest rewanż z Jamesem Thompsonem? Tak, ale mamy kilka innych ciekawych propozycji, od lepszych od niego rywali. Poczekajcie, a nie będziecie rozczarowani - przekonywał Pudzian."

Czyli sprowadzą mu kogoś, kto przegrał z Thompsonem i nazwą go lepszym.

Pudzian leszcz i tyle, Lewandowski i blondyna robią z niego debila mówiąc, że będzie walczył z lepszymi.

av

nie pierdol poczekamy zobaczymy !!! jestem ciekawy bardzo stawiam miedzy Timem silvia i devidem olivia!!!

av

Z Bazelakiem lol

av

Z KIMBO SILCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

av

KIMBO I KONIEC TEMATU

av

kimbo to nie ta waga chyba .... ja obstawiam silve

av

Kimbo już nie walczy w MMa tylko w boksie szuka szans

av

ta ale duza kasa zalatwi sprawe tak sadze

av

Nie napewno to nie będzie silva bo on już mało walczy i nie będzie chciał jechać do polski Thompson zapowiedział że już na gale KSW do polski nie wruci więc obstawiam że będzie ktoś naprawde zajebisty i pudzian dostanie takie lanie że to H...

av

Czuje się wielki i silny dopóki nie dostanie znowu wpierdol....A na teraz dadzą mu jakiegoś lewusa by podniósł statystykę. ŻAŁOSNE

av

mops ... przestan pierdolic lamusie kiedy pudzianowski dostal wpierdol bo sobie nie przypominam hejterze zjebany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

av

Nie lamusie męska prostytutko... mops ma racje Pudzian chciał pokazać jaki jest mocny, pojechał za granicę i dostał od Silvy a tu w Polsce kogo dostaję samych patałachów nie licząc Thompsona od którego też dostał wpierdol... Więc jak sobie nie przypominasz to pośledź jego karierę w wydaniu pseudo MMA.

av

dobra walka by była z overemem alistom

av

EDC

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również