Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


KSW 20 na MMAnia.pl. Relacja i wyniki na żywo!

ksw-20-na-mmania-pl-relacja-i-wyniki-na-zywo

Gala KSW 20 za nami. Jubileuszowa, pierwsza w pay-per-view. Były lepsze w historii federacji, ale też były i gorsze.

godz. 23:55. No i po wszystkim. Pudzian rozbił Piliafasa po 3:48 s. pierwszej rundy. Niespodzianki więc nie było. Piliafas nie pokazał nic, co dałoby mu jakąkolwiek szansę na zwycięstwo. - Szacunek dla rywala i słowa uznania za tę walkę - powiedział Pudzian.

godz. 23:26. Janek Błachowicz stoczył bardzo dobrą walkę z Houstonem Alexandrem. Nam szczególnie podobała się kreatywność aktualnego mistrza KSW w wadze półciężkiej podczas działań w parterze, z pleców. Obaj byli bardzo dobrze przygotowani do tego pojedynku. I choć Alexander kręcił z niedowierzaniem głową, nie zasłużył na zwycięstwo. - Trzy tygodnie temu zerwałem więzadło w kolanie, ale nie chciałem zawieść kibiców, więc była to dla mnie szczególnie ciężka bitwa - przyznał po pojedynku z Alexandrem Błachowicz.

godz. 22:58. Rzetelnie i bez naciągania, przez wszystkie trzy rundy, Różal mocno pracował na to zwycięstwo. Glunder klinczował, próbował w tym klinczu strzelać kolanami, ale był gorszy. Jednogłośna, jak najbardziej zasłużona, decyzja sędziów na korzyść Polaka.

- Dziękuję opiece medycznej przed galą. Złapała mnie infekcja, wodospad płynął z góry i z doły. Rano bałem się, że nie wyjdę do pojedynku. To byłoby straszne. Udało się jednak. Czy zmierzę się w końcu z Le Bannerem? Ja już nie chcę tej walki. Dwa razy się na nią szykowałem, dwa razy było napięcie, to było trudne. Nie chcę tego więcej przechodzić - stwierdził po zwycięstwie Marcin Różalski.

godz. 22:32. Paweł Nastula będzie walczył podczas KSW 22. Może z Pudzianem? A za chwilę Różal. PS. Do tematu Nastuli jeszcze będziemy wracać ;-)

godz. 22:10. Pozwolimy sobie nie napisać niczego o walce Bedorfa z Karlem Knothe, ponieważ musielibyśmy być niemili i szkoda nam baterii. Knothe np. odwracał się tyłem do Bedorfa, a ten go okopywał. Albo tarzali się obaj po ziemi. Nie, więcej ani słowa. Werdykt po trzech rundach: jednogłośnie na punkty zwycięża "Coco" Bedorf. Amen

godz. 21:42. Mamy nadzieję, że nam laptop na walki wieczoru nie padnie, bo nie mamy prądu (takiego normalnego, z gniazdka) ;-) Teraz Bedorf!

godz. 21:37. Walka dwóch przyjaciół przyjacielska nie była. Twarda stójka, mocne ciosy, głośny doping dla jednego i drugiego. I Moks (na zdjęciu), i Mańkowski mocno sie po całej bitwie wyściskali. Przez trzy rundy natomiast próbowali różnych spsobów, by pobić rywala-przyjaciela. W pierwszej częściej trafiał Moks, który na dodatek kopnięciami obijał lewą stronę kolegi. Mańkowski zaimponował wszystkim pięknym kolanem w drugiej rundzie. W trzecim starciu wymiana też trwała w najlepsze. Sędziowie mieli bardzo trudne zadanie. Niejednogłośną decyzją wygrał Mańkowski. Ten pojedynek zatarł niesmak po poprzednim.

godz. 21:14. Wracamy po krótkiej przerwie. Walka dwóch przyjaciół Moks vs. Mańkowski.

godz. 20:55. Niecałą pierwszą rundę trwała walka Walusia z Wiśniewskim. Po prawym sierpowym były piłkarz padł na matę. Kamil rzucił się, by go dobić. I dobijał. Sędzia przerwał pojedynek. Wiśniewski protestował, tweirdził, że może dalej się bić. Może dobrze, że to był koniec? Gwizdy na wypełnionej po pbrzegi w Ergo Arenie były w pełni uzasadnione, niestety.

godz. 20:47. Jacek Wiśniewski i Kamil Waluś już w ringu.

godz. 20:40. Za nami pierwsza walka gali. Najpierw przewagę miał Reed. To on w pierwszej rundzie rządził w stójce i w parterze. W drugim starciu byliśmy natomiast świadkami dominacji młodego Czeczena, któremu niewiele zabrakło - po serii mocnych ciosów - do zakończenia pojedynku duszeniem zza pleców. A ponieważ - może podbudowany oklaskami Dody - Azhiev był lepszy także w kolejnej, trzeciej rundzie (to novum - trzyrundowe pojedynki na KSW) to on wygrał decyzją sędziów.

godz, 20:14. Anzor Azhiev i Paul Reed szykują się do wyjścia.

godz. 20:08. No i ruszyło. Za chwilę się zacznie, Za nami prezentacja zawodników. Wszyscy zwarci i gotowi :-)

godz. 19:48. Jeszcze dwanaście minut i zaczynamy galę. Kto nie z pay-per-view, ten z nami ;-)

Walka wieczoru.

 • O pas mistrza wagi półciężkiej (93 kg.): Jan Błachowicz pok. Houstona Alexandera jednogłośną decyzją sędziów
 • Open.: Mariusz Pudzianowski pok. Christosa Piliafasa przez TKO (udezrenia w parterze), 1. runda (3:48)

Pozostałe.

 • Open.: Marcin Różalski pok. Rodney'a Glundera jednogłośną decyzją sędziów.
 • Open.: Karol Bedorf pok. Karal Knothe jednogłośną decyzją sędziów
 • 77 kg.: Borys Mańkowski pok. Rafała Moksa niejednogłośną decyzją (2 x 30-28, 28-30)
 • Open.: Kamil Waluś pok. Jacka Wiśniewskiego przez TKO, 1. runda (4:02)
 • 70 kg.: Anzor Anzhiev pok. Paual Reeda jednogłośną decyzją sędziów

 

Opublikowano: 2012-09-15

Komentarze

av

Szkoda, że KSW to jedna wielka szopka.
Niestety krzywdzą zawodników przyjeżdżających do Polski np. Hustona Aleksandra. Szkoda, bo mogła to być gala na wysokim poziomie....

av

Hustona Aleksander byl gora

av

alxande vs jan dogrywka powinna byc !!!!!!!

av

Moks wygrał z Borysem :)

av

błachowicz duzo gadał przed walka a prawie przegrał dla mnie wygrał hiuston

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
 • [b]pogrubienie tekstu[/b]
 • [i]pochylenie tekstu[/i]
 • [u]podkreślenie tekstu[/u]
 • [img]link do obrazka[/img]
 • [url]http://jakis-link.pl[/url]
 • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
 • [quote]dowolny cytat[/quote]
 • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również