Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


KSW 20. Walka Różal vs. Le Banner potwierdzona przez szefa KSW

ksw-20-walka-rozal-vs-le-banner-potwierdzona-przez-szefa-ksw

- Szkoda, że podczas jednej gali nie może być trzech pojedynków wieczoru. W dwóch głównych zobaczymy Błachowicza z Alexandrem i Pudzianowskiego z Piliafasem. Nie oznacza to jednak, że walka Marcina Różalskiego z Jerome'em Le Bannerem nie zasługuje na to miano. Po niej też możemy spodziewać sie dużych emocji i wysokiego poziomu - stwierdził Martin Lewandowski podczas śniadania prasowego przed galą nr 20.

Jeden ze współwłaścicieli wiodącej federacji MMA w Europie potwierdził więc to, o czym do tej pory głośno spekulowano. Podczas wrześniowej gali w trójmiejskiej Ergo Arenie zobaczymy długo oczekiwany bój Marcin Różalski (2-2) vs. Jerome Le Banner (3-2).

WOJ

Opublikowano: 2012-07-23

Komentarze

av

Co za kretyn wyjebał sobie dwa kuktasy na ryju, mam nadzieje że Le Banner mu tą głowe z karku wyrwie w stylu Mortal Kombat.

av

Kazdy ma swoj styl pedale ! Tylko Polska to taka wiocha w ameryce nikt by na to nie zwrocil uwagi wiochmenie

av

Nazywając mnie "pedałem"(którym zapewniam nie jestem) udowadniasz że dyskryminuejsz przeciwko innym ludziom o innych poglądach, potem nazywasz kraj "Polski" wiochą (obrażasz kraj którym językiem się posługujesz a zatem obrażasz swoją pewnie matkę lub ojca i ich rodziców, braci, wujków itp.) a potem piszesz że w Ameryce nikt by na to nie zwrócił uwagi...czytaj co piszesz a potem głupi hipokryto strzel sobie w głowe, i pierdol się.

av

NIE ja nie zwracam uwagi czy ktos jest czarnoskury czy czerwony a tu sie poprawie POLSKA to nie wiocha tylko tacy ludzie jak ty to wiocha bo sa jeszcze ludzie u nas w polsce którzy nie zwracają uwagi na WYGLAD A I WYGLĄD CZLOWIEKA RÓŻNI SIE OD POGLADÓW SEKSULALNYCH !!! MI WYGLĄD NIE PRZESZKADZA ALE GEJE,PEDOFILE ITP... TAK!!! A TY JESTEŚ GEJEM WIEC MI PRZESZKADZASZ WIEC??????? W Y P I E R D A L A J

av

Le Banner teraz jest cienki!! najlepsze lata ma dawno za sobą

av

ubiór wyglad to co innego niz pedal ktory ma chęć na mają dupe!!!!!!!!

av

różal da rade mława jwst z tobą do boju

av

czekam na twoja walke w dobrym stylu dasz rade rozal jestes super

av

dx gdzie jesteś ty ruro bardaszana

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również