Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


KSW 21. Mamed Khalidov bez rywala. Melvin Manhoef doznał kontuzji

ksw-21-mamed-khalidov-bez-rywala-melvin-manhoef-doznal-kontuzji

Jak poinformował portal Sherdog.com Melvin Manhoef doznał urazu lewej nogi i nie będzie walczył z Mamedem Khalidovem na KSW 21, która 1 grudnia 2012 odbędzie się na warszawskim Torwarze.

Sherdog.com potwierdził tę informację u współwłaściciela KSW, Martina Lewandowskiego. Lewandowski powiedział, że trwają właśnie intensywne poszukiwania nowego przeciwnika dla Mameda.

36-letni miał Manhoef, który miał zadebiutować w barwach największej, europejskiej federacji MMA, ostatni raz walczył 6 października 2012. Pokonał wtedy podczas gali One FC - Rise of Kings Ryo Kawamurę.

Pochodzący z Surinamu Holender przyjedzie do Polski, aby obejrzeć galę na żywo i wytłumaczyć, co dokładnie stało się podczas przygotowań do walki.

A to powód, dla którego nie pojawi się w ringu. Czyli jego, kontuzjowana oficjalnie, lewa noga (zdjęcie wrzucone przez Manhoefa do sieci):

Opublikowano: 2012-11-21

Komentarze

av

Powiem tak wiedziałem ze tak będzie co jakaś gwiazda na KSW to kontuzja jak ze le bannerem czemu zawsze gwiazdy ja się pytam

av

teraz kontuzja bo pod koniec grudnia gdzies zawalczy za lepsza kase i tyle

av

Jeszcze troche a zobaczycie że przeciwnikiem Podziana będzie LESNAR oczywiście nie zawalczy z nim przez kontuzje ale grono milośników KSW już połknie haczyk i będzie czekało na walke 1000 lecia

av

cos mi sie wydaje że z Jay silvą i horwichem bedzie tak samo

av

Ja moge walczyć dawać mi mameda! będę lepszy niż manhoef

av

Taaaaaak od razu spisek... SPECJALNIE SIE KONTUZJOWAL ..... I WSZYSCY SPECJALNIE SIE KONTUZJUJA... wezcie lepiej nie wchodzccie tu ... bo naprawde az mnie oczy pieka od tego co czytam... wykazcie sie jakims intelektem chociaz pomniejszym... bardzo rzadko cos krytykuje ale no to juz przerasta wszystko... zacznijcie uprawiac jakikolwiek sport na bardzo wysokim poziomie (chociazby pol zawodowym) gdzie treningi sa na bazie codziennej rutyny... zobaczycie jak latwo o kontuzje... pozdrawiam ;]

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również