Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


KSW 21. Mamed Khalidov: zostaję w Polsce

ksw-21-mamed-khalidov-zostaje-w-polsce

Historia o tym, jak Mamed Khalidov wybiera się do Ameryki, właśnie zyskała zakończenie. Trochę jest z nią tak, jak z opowieścią o sójce, która wybiera się za morze i wybrać nie może.

Po zwycięstwie nad Kendallem Grove'em pochodzący z Czeczenii zawodnik, który do ringu wyszedł niosąc biało-czerwony szalik z napisem "Polska", opowiedział o tym, że chciał spróbować sił za Oceanem, jednak jego plany pokrzyżowały kłopoty federacji Strikeforce.

- Co z UFC? Zawsze zależało mi, żeby bić się w Polsce, a kontrakt z tą organizacją nie pozwoliłby mi na to. Kocham KSW, które bardzo się rozwinęło, kocham Polskę. Powiem szczerze, miałem zamiar wyjechać za Ocean. Ale Polska jest teraz dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Dlatego zostaję - oznajmił reprezentujący nasz kraj wojownik, który nie ukrywał że na jego decyzję miały też wpływ kwestie finansowe.

Z jednej strony cieszy zaangażowany patriotyzm Khalidova. Z drugiej szkoda, że nie zobaczymy go ostatecznie w największej federacji MMA na świecie.

Zresztą nie tylko nam tego szkoda. Wam też. Oto wyniki sondy, w której jakiś czas temu zapytaliśmy, co powinien zrobić Mamed. Dodajmy, że wybrał zupełnie inaczej, niż mu to sugerowaliście.

Pytanie brzmiało:

Czy Mamed Khalidov powinien przenieść się do UFC?
Tak, to dla niego życiowa szansa 1738 głosów
Tak, ale tylko jeśli UFC zapłaci mu więcej niż KSW 71 głosów
Nie, powinien nadal bić się dla KSW 38 głosów
Niech jedzie do USA, ale żeby walczyć w Strikeforce lub Bellatorze 72 głosy

Opublikowano: 2012-12-02

Komentarze

av

szkoda poprostu szkoda... mamed sam sie pogubił, Mowi ze jest sportowcem a nie chce sie rozwijac jako tak owy walczac z najlepszymi, mowi ze mma to jego praca a nie chce walczyc z michałem - prawda jest taka ze michal nie chce walczyc z michałe bo jak przegra to ufc sie oddali a mamed wraie porazki straci status "najlepszego zawodnika na swiecie"

av

Szczerze mówiąc przestałem kibicować Mamedowi, pierw oznajmia "Jadę za ocean walczyć, czekam na oferte od UFC" , dostaje 20 tys $ (co jest nie najgorszą ofertą nie wiem czego on się spodziewał) oczywiście odmawia. Za jakiś czas w wywiadzie mówi "Za pieniądze od UFC nie wyżywię rodziny" Trochę mnie to rozbawiło, co w takim razie jego rodzina je? ,że 20 tys $ nie wystarczy na 3-4 miesiące przerwy kiedy dostanie następną walkę od UFC, albo jeżeli przegra to od KSW, gdzie będzie zarabiać tyle ile do tej pory.
A teraz, dokładnie wczoraj Khalidov mówi "Zostaje w Polsce bo Kocham Polskę" a powinno być, bo nie chcę przegrać i nie chcę miej zarabiać na krótsza mete.

Ja osobiście najbardziej lubię z tego całego KSW: Cipka, Irokeza oraz Janka. Oni mogli by w UFC się bić i by przyjęli od razu ofertę. Mam nadzieję, że Materla dostanie ofertę od UFC, marną ale mimo tego przyjmie ją i da sobie szansę na zrobienie większej kariery, samo to, że w UFC by walczył według mnie jest lepsze od obijania emerytów albo chcących zarobić szybko dawnych gladiatorów przez Mameda Khalidova. I dla mnie Held, Drwal, Jewtuszko, Soszyński oni są lepsi niż Khalidov i to o wiele, bo walczyli w UFC, spróbowali, a wiadomo UFC to najlepsza organizacja bez żadnych konkurentów, KSW się kryje do pięt nie dorasta nawet.

Niestety Błachowicz czy IRO na razie nie dostaną od UFC oferty, Błachowicz ma zbyt obsadzoną wagę i nie potrzeba im przeciętnych zawodników, a Irokez nadal jest traktowany przez UFC jako ten przegrany po tym boju z Warburtonem no i nokaucie od Kornika.

MATERLA WITAMY W UFC! NAJLEPSZY CHARAKTER POLSKIEGO MMA, TAK POWINNI GO REKLAMOWAĆ!

av

Nie porównujmy wygranych w KSW do możliwości wygranych w UFC to jest inna liga żeby tam zaistnieć trzeba pokonać kogoś znaczącego .W stanach też mają odgroma federacji MMA i mają szczego wybierać zawodników. Mamed jak nie dostanie się do UFC to będzie jego największa przegrana . Będezie wygrywał dla KSW i dla aktorów dla Dody ale czy będzie się czuł wygranym ? Nie chce mi się wierzyć że niechciał by choć raz założyć rękawić z logo UFC a tak jest jak ten orzeł tylko ma podcietę skrzydła .

av

znawca szczery zapomniales dodac ze 20 tys dolarow mamed dostal propozycje plus dodatkowe 20 tys za wygrana wiec razem wychodzi jak wygra 40 tysi a to jest niezla propozycja biorac ze mamed dla ogolu w ameryce jest niznany (niewydaje mi sie zeby mamed w ksw dostawal wiecej niz 40 tys dolcow to jest okolo 120 tys zlotych za walke znajac hojnosc ksw do wyplat )

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również