Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


KSW 22. Karol Bedorf też będzie walczył w marcu

ksw-22-karol-bedorf-tez-bedzie-walczyl-w-marcu

Znamy nazwisko kolejnego zawodnika, którego będziemy mogli oglądać podczas marcowej gali KSW 22. Jest nim uczestnik elitarnych zawodów grapplerskich ADCC, czołowy zawodnik polskiej wagi ciężkiej, szczecinianin Karol Bedorf (8-2 MMA, 4-2 KSW).
 
"Coco" na galach KSW (i w MMA) zadebiutował w 2007 roku, biorąc udział w ośmioosobowym turnieju, podczas któego wygrał m.in. z obecnym zawodnikiem organizacji UFC, Francisem Carmontem.

Od tamtej pory Bedorf stoczył dla Federacji KSW sześć pojedynków. Ostatni raz mogliśmy oglądać go we wrześniu 2012 roku. Na KSW 20 wygrał z Amerykaninem Karlem Knothe. 
 
W tej chwili nie wiadomo jeszcze z kim skrzyżuje rękawice zawodnik Berserkers Team Szczecin.

W związku z tym wiemu już na pewno, że podczas marcowej imprezy wystąpią Paweł Nastula, Jan Błachowicz, wspomniany Bedorf, a także Marta Chojnoska i Karolina Kowalkiewicz, które będą walczyła o międzynarodowe mistrzostwo KSW w kat. 55 kg.

Źródło: KSW

Fot.: BoxingNews.pl

Opublikowano: 2012-12-18

Komentarze

av

bedorf vs nastula to jest hit

av

Dla Nastuli butterbean hahah

a dla bedorfa valentyn overem/ damian grabowski

a jeszcze dla błachola anthony johnson

mogli by walczyć jeszcze na tej gali: różalski, bazelak, waluś, wiśniewski którzy by przeyciągnęli jakiś rodzaj kibiców, przykładowo Różal by przyciągnął wielu hejterów, cały płock, i niektórego kowalskiego, który lubi obtatuowanych ludzi. Wiśnia przyciągnął by wielu piłkarzyków. Bazelak i Waluś nie wiem kogo by przciągnęli, może jakiś hejterów ale to ciężka waga, któą przysłowiowemu kowalskiemu lepiej się ogląda.

to by było kozak.

KSW jest źle prowadzone od pewnego czasu, powinni pierw wypromować Nastulę a dopiero potem z nim Main eventy robić. Czy potencjalny KOWALSKI zna NASTULE? jedynie znawcy, albo fani mma,judo, których milion na pewno nie będzie.

Nastula powinien być wypromowany pojedynkiem z Pudzianem albo z kimś znanym np. Saleta/burneika oni jedynie mogli by przyciągnąć publiczność, ew. Butterbean i może James Thompson.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również