Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


KSW 22 - Pride Time. Wyniki i relacja na żywo

ksw-22-pride-time-wyniki-i-relacja-na-zywo

No i wymęczył Jan Błachowicz Gorana Relijcia. Choć w pierwszej rundzie lepszy był Chorwat to w dwóch kolejnych dominował Polak, w drugim starciu będąc bliskim znokautowania przeciwnika i mocno go dodatkowo rozbijając. Jan Błachowicz wciąż mistrzem KSW w wadze półciężkiej.

godz. 22:48. Na to wszyscy czekali, to się inaczej nie mogło skończyć. Paweł Nastula wszedł do ringu, sprowadził Kevina Asplunda do parteru i, po uzyskaniu pełnego dosiadu oraz krókim obijaniu twarzy rywala, Polak ruszył po klucz na rękę. Ruszył i dotarł. Teraz więc przed nami - już niebawem - walka o mistrzostwo wagi ciężkiej Paweł Nastula vs. Karol Bedorf. - Miałem duży stres. Po pierwsze dawno nie walczyłem, po drugie na Torwarze stoczyłem wiele walk w judo. Dlatego trochę się denerwowałem. Dziękuję wszystkim za doping - powiedział Paweł Nastula.

godz. 22:16. Po raz pierwszy podczas KSW 22 byliśmy świadkami walki na pełnym dystansie. Choć pierwsza runda zapowiadała raczej kolejne zakończenie przed czasem. Karol Bedorf mocno porozbijał bowiem Oliego Thompsona. I na górze, i na dole. Anglik krawił na twarzy, miał też całe posiniaczone nogi. Ale ostatecznie przetrwał - z potężnym rozcięciem nad prawym okiem - całe 15 minut. I był chyba zadowolony. Bo jaki miał pomysł na ten bój, wie chyba tylko on sam. - Przykro mi, że było aż tak krwawo. Chciałem bardziej sportowo wygrać. W trzeciej rundzie narożnik kontrolował która jest minuta i skoro Oli w trzeciej rundzie zszedł do parteru. Czekałem na atak, ale go nie było. A że widziałem, iż prowadzę, nie szarżowałem - stwierdził Bedorf.

godz. 21:39. Ależ skarcił Pavla Svobodę Anzor Azhiev! Svoboda zaczął nieźle, próbował narzucić swój styl walki, nawet raz trafił Azhieva. Czeczen szybko jednak odzyskał panowanie w pojedynku, zszedł do parteru, a potem po powrocie do stójki kapitalnym prawym posłał przeciwnika na deski. Duże brawa!

godz. 21:25. Cały rytuał zaprezentowany przez Aziza Karaoglu, gdy wchodził do ringu, nie był bez sensu. Szeptanki trenera na ucho dały nadzwyczajny efekt. Po krótkim wstępie Turek trafił Piotra Strusa, ten zachwiał się na nogach i padł na ring. Karaoglu nie zmarnował okazji do zakończenia pojedynku. Potem jeszcze tylko dziękczynne modły i duża niespodzianka stała się faktem. - Dzięki za tę szansę - powiedział potem Karaoglu. - Nie bardzo miałem czas przygotować się do tego pojedynku, mam dwójkę dzieci, musiałem pracować. Dzięki raz jeszcze!

godz. 20:57. Totalna dominacja Rafała Moksa w pojedynku z Marcinem Naruszczką. Dwa sprowadzenia do parteru, jedna nieudana próba gilotyny. I druga, która zmusiła zawodnika Mataleo Team do poddania. Znów w ringu widzieliśmy tylko jednego wojownika. Drugi był, niestety, cieniem samego siebie. - Wydawało mi się, że za drugim razem Marcin znów mi się wyślizgnie, ale tym razem mi się udało - komentował na gorąco zwycięzca. - Chciałem wszystkim udowodnić, że jestem wart tego co jestem wart - dodał Rafał.

godz. 20:43. Długo to nie potrwało. Kamil Waluś szybko dopadł w parterze Christosa Piliafasa i bezwzględnie go dobił. Piliafasowi to teraz pamiątkowy puchar tak jest potrzebny jak Pudzianowi więcej mięśni. Walka bez historii. Efektowniej Grek wchodził do ringu niż potem się w nim zaprezentował. Chyba go więcej w Polsce na gali KSW nie zobaczymy.

godz. 20:23. Ruszyliśmy!

godz. 20:20. Nerwowa bieganina Martina Lewandowskiego i śwoiatło rzucone na ring oznaczać może jedno.: chyba zaczniemy startować. Mamed Khalidov, Michał Materla, Maciej Jewtuszko i cała ekipa najbardziej znanych zawodników KSW też już się lekko niecierpliwi. Delikane gwizdy z trybun także sugerują na co czekają widzowie.

KSW 22 zbliża się wielkimi krokami. Na razie Torwar się zapełnia, Polsat Sport przepytuje szefów federacji oraz gwiazdy, w tym Marcina Różalskiego. Wszyscy czekają na start. My też. Jak się zacznie, zaczniemy i my.

Walka wieczoru.

 • O mistrzostwo wagi półciężkiej (93 kg.): Jan Błachowicz pok. Gorana Reljicia jednogłośną decyzją sędziów (30-27, 30-26, 30-25)

Pozostałe.

 • 110 kg.: Paweł Nastula pok. Kevina "Concrete" Asplunda przez poddanie (dźwignia na rękę), 1. runda (2:33)
 • 110 kg.: Karol Bedorf pok. Oliego Thompsona jednogłośną decyzją sędziów (30-26, 30-28, 29-27)
 • 66 kg.: Anzor Azhiev pok. Pavla Svobodę przez KO (prawy sierpowy i ciosy w parterze), 1. runda (2:05)
 • 84 kg.: Aziz Karaoglu pok. Piotra Strusa przez TKO (ciosy w parterze), 1. runda (2:17)
 • 80 kg. (catchweight): Rafał Moks pok. Marcina Naruszczkę przez poddanie (gilotyna), 1. runda (3:01)
 • 110 kg.: Kamil Waluś pok. Christosa Piliafasa przez TKO (uderzenia w parterze), 1. runsa (1:45)

Opublikowano: 2013-03-17

Komentarze

av

KSW 22 Transmisja Live Online Na Żywo

ogladajonline.com.pl

av

tutaj mozna obejrzeć za darmo i w HD ;): www.ksw22livestream.blogspot.com/

wbijać szybko bo limity widzów są

av

http://q.gs/2513926/transmisjahd KSW 22 TYLKO U NAS W JAKOŚCI HD ZA DARMO!
ZAPRASZAMY!

av

Cyrk po raz kolejny, jak zwykle rywale na ostatnią chwilę, baloniki pękają ze słabszymi średniakami (patrz Strus). Bedorf dramat... Kita i Grabowski by go skończyli w mniej niż minute.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
 • [b]pogrubienie tekstu[/b]
 • [i]pochylenie tekstu[/i]
 • [u]podkreślenie tekstu[/u]
 • [img]link do obrazka[/img]
 • [url]http://jakis-link.pl[/url]
 • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
 • [quote]dowolny cytat[/quote]
 • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również