Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


KSW 23. Kto dla Mariusza Pudzianowskiego? Oby nie pozorował walki

ksw-23-kto-dla-mariusza-pudzianowskiego-oby-nie-pozorowal-walki

Mariusz Pudzianowski (5-2, 1 NC MMA, 5-1, 1 NC KSW) i szefowie federacji KSW od dłuższego już czasu zapewniają nas, że "Pudzian" - strongman, próbujący swoich sił w mieszanych sztukach walki, to już przeszłość. Teraz nadszedł ponoć czas "Pudziana"-wojownika.

Z tym sposobem "sprzedawania" Mariusza Pudzianowskiego spotkaliśmy sie po raz pierwszy przed pojedynkiem z Christosem Piliafasem. Wtedy to bowiem gwiazdor KSW po raz pierwszy z takim zaangażowaniem przygotowywał się w USA do swojego występu, wtedy też z przekonaniem mówił, że epoka rywali, którzy będą krzyczeli o urywaniu mu głowy, niszczeniu, demolce czy bryzgającej krwi, już minęła. Nastała bowiem era zwykłych, sportowych pojedynków.

Trudno, niestety, powiedzieć, by akurat Piliafas - poza tym, że faktycznie nie obrzucał błotem Polaka - dysponował atrybutami prawdziwego wojownika. Grek niczego specjalnego nie pokazał (podobnie zresztą jak później w boju z Kamilem Walusiem), a o jego prawdziwych celach pobytu i dokonaniach w Polsce już teraz krążą legendy.

Tak czy inaczej "The Mad Greek" nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Więc kto je spełni? Z kim powinien zmierzyć się teraz Pudzianowski, by udowodnić że jest już autentycznym zawodnikiem MMA? I czy faktycznie nim jest? Bo - powiedzmy to sobie szczerze - boje przeciwko Jamesowi Thompsonowi prawdziwej wiedzy o możliwościach Pudzianowskiego nie dały nam wcale.

O tym, na co stać najnowszą i najnowocześniejszą wersję "Pudziana", przekonamy się tylko pod warunkiem, że w najbliższym czasie jako jego przeciwnik zostanie sprowadzony ktoś, kto podejmie z nim autentyczną walkę.

A nie tylko będzie ją pozorował.

JACAN

Opublikowano: 2013-05-06

Komentarze

av

kimbo !!

av

ALEXANDRU LUNGU

av

dawac dla niego lungu

av

rewanż z Sappem bo przecież KSW nie może sobie pozwolić na przegraną Pudziana więc nie ma co oczekiwać kogoś kto by mógł z nim wygrać.Waluś by dal radę Pudzianowi. Ale dla fanów KSW to nie ważne z kim walczy Pudzian ważne że wygrywa. Więc niech już przestanie raczkować w MMA bo na to jest za stary i stanie na wysokości zadania.Zresztą dobre walki jakie miał Pudzian to je przegrał a ta reszta to do podciągnięcia statystyki.Zobaczycie sami że dostanie kogoś kto już nawet nie trenuje przed walkami jak Bob Sapp

av

Dajcie mu Ozdobe niech potańczą :D

av

Troll 1234 DOBRE HE HE

av

KAMIL BAZELAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

av

Dajcie mu wreszcie Tjompsona albo Silve. Niech w końcu wyrówna rachunki raz na zawsze

av

Judoka Alexandru Lungu (9-2), to dobry rywal dla Pudziana

av

Proponowałbym starcie z wybitnym wrestlerem, bokserem, karateką, kulturystą, judoką, zawodnikiem MMA i K-1 Kamilem Bazelakiem

av

Bezelak z Najmanem powinni sie pomigdalic,dwa klauny

av

rysiek z klanu

av

Bezelak i Najman dwa grobasy w stringach,niezle by wygladali hehe

av

Dajcie mu Wojciecha Mana!Zamiast rewanżu z Butterbean_Eric_Eschem

av

pudzian niech zawalczy z kim porzadnym tak naprawde pudzian jeszcze nigdy nie walczył z zawodnikiem parterowym wiec moze juz czas na to a jak nie to moze faktycznie kimbo slice był by odpowiedni a co do najmana i bazdelaka to uwazam ze obaj panowie mogli by sie zmiezyc w mma k-1 albo boksie reprezentuja podobny poziom sportowy albo bazelak vs kowalczyk a najman niech zawalczy w boksie z bartnikiem

av

Ciroka albo Gacka tych których w pięknym stylu rozgromił nasz najlepszy polski pięściaż, zawodnik mma i zowodnik k1 MARCIN EL TESTOSTERON NAJMAN! To są dopiero prawdziwi wojownicy!

av

Z Kamilem Bazelakiem byłaby niezła jatka i na pewno polałaby się krew!! Już wyobrażam sobie trash-talk przed walką ze strony Kamila co jeszcze bardziej wzbudziłoby emocje... Kto wie może walke obejrzałoby więcej osób niż starcie z Najmanem??

av

Proponował bym Cejrowskiego :D jak mu j...bnie z gołej stopy... ;D

av

W końcu przydałby się ktoś kto na prawdę sprawdzi jego umiejętności. Ja mam tylko nadzieję, że Mamed pokaże się z jak najlepszej strony, tak jak na tym filmiku:

av

No właśnie Mammed i Da da da eto Kavkaz ;-)

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również