Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.


KSW 24. Bedorf vs. Nastula i Jewtuszko vs. Winner o mistrzowskie pasy

ksw-24-bedorf-vs-nastula-i-jewtuszko-vs-winner-o-mistrzowskie-pasy

Za oknami żar leje się z nieba, a my zamierzamy ją podgrzać jeszcze bardziej! Już teraz chcemy zaprezentować wszystkim fanom MMA dwie walki gali KSW 24, których to stawką będą pasy międzynarodowych mistrzów federacji KSW.

KAROL BEDORF vs. PAWEŁ NASTULA

Karol Bedorf i Paweł Nastula, jeden z nich po gali KSW24 będzie świętować zdobycie pasa międzynarodowego mistrza Federacji KSW w wadze ciężkiej. Pojedynek, który na dobre zapisze się w kartach historii organizacji zarządzanej przez Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego będzie pierwszym o miano najlepszego zawodnika królewskiej kategorii wagowej.

Bedorf na pojedynek o mistrzowski pas czeka od 2009 roku kiedy to zmienił kategorię wagową z półciężkiej na ciężką. Od tamtego czasu popularny "Coco" stoczył dla Federacji KSW pięć pojedynków z czego cztery wygrał (m.in. z triumfatorem turnieju wagi ciężkiej Davidem Olivą i Oli Thompsonem).

Nastula na KSW zadebiutował w marcu tego roku, gdzie po niespełna trzech minutach pokonał przez poddanie Amerykanina Kevina Asplunda. "Nastek", który w 1996 roku wywalczył tytuł Mistrza Olimpijskiego w judo ma na swoim koncie już dziewięć pojedynków w formule MMA. Jest jedynym reprezentantem Polski, któremu było dane walczyć na nieistniejącej już, legendarnej, japońskiej gali Pride.

MACIEJ JEWTUSZKO vs. ANDRE WINNER

Drugim pojedynkiem na gali KSW 24, którego stawką będzie tytuł mistrzowski jest starcie Macieja Jewtuszko z Andre Winnerem. Pojedynek, który zakontraktowany został na trzy pięciominutowe rundy plus ewentualna dogrywka odbędzie się w kategorii lekkiej, do siedemdziesięciu kilogramów.

Dla "Irokeza", który pas międzynarodowego mistrza Federacji KSW wagi lekkiej zdobył w grudniu 2012 roku będzie to pierwsza obrona trofeum. Jetuszko z Federacją KSW związał się w 2011 roku. Od momentu podpisania kontraktu stoczył trzy pojedynki, w których odnotował dwa zwycięstwa (m.in. z Deanem Amasingerem) i jedną porażkę. Na KSW24 zobaczymy swoją trzynastą zawodową walkę w formule MMA. - Będę odczarowywać Łódź, bo w tym mieście zaliczyłem wpadkę w walce z "Kornikiem". Co do trzynastej walki to nie jestem przesądny, wychodzę, robię swoje i zrobię wszystko, żeby pas nadal był w moim posiadaniu - skomentował Maciek.

Winner to uznana marka europejskiej sceny MMA. Jednym z jego największych sukcesów w zawodowej karierze było zakwalifikowanie się do finału reality show "The Ultimate Fighter" i walki dla amerykańskiego potentata mieszanych sztuk walki, dla UFC. Ciekawostą może być, że już jeden z klubowych kolegów Anglika walczył na galach KSW, walczył i przegrał z Jewtuszko i chodzi tutaj o Deana Amasingera. Stąd mobilizacja w obozie Winnera jest tymbardziej większa, bo walczy o tytuł i to na dodatek z pogromcą kolegi z maty.

Andre na KSW 24 stoczy swoją dwudziestą czwartą zawodową walką w karierze i drugą w tym roku. Tydzień temu walczył w USA, gdzie pokonał doświadczonego rywala z Ameryki.

TUTAJ rozpiska KSW 24.

Źródło: KSW

Opublikowano: 2013-07-04

Komentarze

av

bedorf vs nastula to może być walka roku mma na ksw , niech wygra lepszy

av

karol jest za silny .... szkoda pawła

av

niestety pawel dostanie szkoda troche

av

Zapraszam na transmisje bezsposrednio z gali na zywo w jakości HD.

http://ksw24online-stream.blogspot.com/

av

Polecam warto : http://ksw24stream.pl

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również